1.HMNL | 1/4-finale: Novo Vrijeme – Murter 6:1 (3:1)

Novo Vrijeme je uvjerljivom pobjedom nad Murterom (7:1) otvorilo četvrtfinalnu seriju doigravanja za prvaka Hrvatske! Momčad Armanda Škorlića slavila je na krilima raspoloženog Vedrana Kazazića koji je postigao 3 zgoditka.
Već u 2.minuti domaćin je poveo kada na asistenciju Osredkara zabija Babić. Gosti su uzvratili 2 minute kasnije kada Bajamić obilazi vratara i zabija za 1:1! No vrlo brzo domaćin ponovno vodi. Kazazić je lijepo pogodio s 12 metara u rašlje za 2:1, a 2 minute kasnije na dodavanje Jurjevića zabija i Musinov za 3:1! Rezultat je to postavljen u 7.minuti susreta, a nije se mijenjao sve do sredine 2.poluvremena kada domaćin s 2 gola u jednoj minuti dolazi do potvrde pobjede. Kazazić i Osredkar su golovima u 31.minuti doveli Novo Vrijeme na prag pobjede, 5:1! Konačan omjer postavio je Kazazić u 35.minuti zaokruživši svoj hattrick za konačnih 6:1!
Novo Vrijeme je tako ostvarilo prvu pobjedu, a uzvrat je na rasporedu slijedećeg tjedna na Murteru.
Više detalja o ovom susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Marinko Tadić-Šutra

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Marin Musinov, Renato Koturović, Igor Osredkar, Ivan Buljan, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Kristijan Zor, Lovre Tomaš, Mirko Jurjević, Toni Škorlić, Saša Babić, Goran Ivanac, trener: Armando Škorlić

MURTER: Pave Modronja, Ivica Perajica, Šime Jušić, Stefan Rakić, Mladen Bajamić, Karlo Klarin, Jure Trivković, Marin Stojkić, trener: Ivica Osibov

STRIJELCI: 1:0 Babić (2′), 1:1 Bajamić (4′), 2:1 Kazazić (5′), 3:1 Musinov (7′), 4:1 Kazazić (31′), 5:1 Osredkar (31′), 6:1 Kazazić (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme 6 (3+3); Murter 2 (1+1)

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Kazazić (NOVO VRIJEME)

Vrgorac predstavio novog trenera i golmana povratnika!

Nakon što je po okončanju prošle sezone Vladimir Bebek za naš magazin potvrdio kako se …

Kosor i Hrstić iz Splita prešli u gradskog rivala AFCU!

Nakon što je Split katastrofalnu sezonu “okrunio” ispadanjem iz 1.HMNL, niz igrača napustio je splitske …