Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Albona Potpićan ’98 – Alumnus 4:2 (1:0)

1.HMNL | Albona Potpićan ’98 – Alumnus 4:2 (1:0)

Drugu ovosezonsku pobjedu ostvarila je Albona Potpićan ’98 u dvoboju s Alumnusom. Momčad Željka Tonkovića slavila je rezultatom 4:2 predvođena Patrikom Drndićem, koji je postigao jedini zgoditak u prvih 20 minuta odmjerenim udarcem s 8 metara. U nastavku gosti preko Pajalića dolaze do izjednačenja, a rezultat se nije mijenjao sve do završnih 6 minuta kada su malobrojni gledatelji vidjeli čak 4 zgoditka. Raspoloženi Drndić najprije je asistirao mataji koji zabija za 2:!, a zatim je i sam još jednom zabio u prazan gol gostiju za 3:1 i time odlučio pitanje pobjednika. Gosti su drugim golom Pajalića za 3:2 vratili nadu da mogu iz Labina odnijeti barem bod. Neizvijesnost je trajala sve do poslijednje sekunde kada Bojkić zabija za konačnih 4:2, okrunivši tako zgoditkom svoju vrlo dobru igru u ovom susretu.

Kolo: 17.kolo
Datum: 03.03.2017.
Vrijeme: 21:00
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 100

ALBONA POTPIĆAN ’98 – ALUMNUS  4:2 (1:0)

Prvi sudac: Mario Vecko
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Josip Dujmić
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Dario Žgrablić

ALBONA POTPIĆAN ’98: Antonio Krznarić, Alen Lalić, David Mataja, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Mladen Župan, Tedi Husarić, Elvir Husarić, Keven Drndić, trener: Željko Tonković

ALUMNUS: Luka Hezler, Ivan Matan, Luka Davidović, Ivan Tvrtko Pajalić, Filip Ukalović, Dario Markić, Nikola Grgić, Ante Matan, Saša Ledinščak, trener: Jakov Ungaorv

STRIJELCI: 1:0 P.Drndić 86′), 1:1 Pajalić (22′), 2:1 Mataja (34′), 3:1 P.Drndić (39′), 3:2 Pajalić (39′), 4:2 Bojkić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  9 (5+4); Alumnus  9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Lalić (32′) – ALBONA POTPIĆAN ’98
Grgić (25′), Matan (32′), Ledinščak (37′) – ALUMNUS

IGRAČ UTAKMICE: Patrik Drndić (ALBONA POTPIĆAN ’98)

KUP | Vrgorac u 2.poluvremenu slomio otpor Našica

Pobjedom na gostovanju u Našicama, Vrgorac je izborio plasman u četvrtfinale kupa Hrvatske. Momčad Nikole …

KUP | Uspinjača Gimka uvjerljivo slavila u Vinkovcima!

Uspinjača Gimka uvjerljivom je pobjedom u Vinkovcima izborila plasman u četvrtfinale kupa Hrvatske. Prošlosezonski osvajač …