Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Albona Potpićan ’98 – Split Tommy 4:5 (2:2)

1.HMNL | Albona Potpićan ’98 – Split Tommy 4:5 (2:2)

Split Tommy je znatno teže od očekivanog ostvario pobjedu u Labinu na otvaranju proljetnog dijela sezone 1.HMNL! Momčad koja je u jesenskom dijelu prvenstva osvojila tek 3 boda protiv “fenjeraša” Solina pružila je vrlo dobar otpor favoriziranim Splićanima, koji su na koncu slavili rezultatom 4:5!

Kolo: 12.kolo
Datum: 03.02.2017.
Vrijeme: 21:00
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 200

ALBONA POTPIĆAN ’98 – SPLIT TOMMY  4:5 (2:2)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Mislav Đeko
Treći sudac: Boris Stanić
Četvrti sudac: Tomica Solenički
Delegat: Dario Žgrablić

ALBONA POTPIĆAN ’98: Danijel Starčić, Alen Lalić, Patrik Drndić, Keven Drndić, Sanel Bojkić, Nikola Zahtila, Tedi Husarić, Elvir Husarić, Toni Braušić, David Mataja, Vigan Hoxha, Igor Dundara, trener: Željko Tonković

SPLIT TOMMY: Žarko Luketin, Jakov Grcić, Ante Ćorluka, Jesus Rodrigues Cruz, Renato Koturović, Raphael Bilhalva Mathias, Josip Suton, Alen Marić,Filip Kosor, Luka Tešija, Ivo Jukić, trener: Victor Acosta Garcia

STRIJELCI: 1:0 Lalić (1′), 1:1 Ćorluka (4′), 1:2 Grcić (9′), 2:2 Lalić (20′), 2:3 Koturović (22′), 2:4 Rafinha (23′), 2:5 Ćorluka (25′), 3:5 Hoxha (29′), 4:5 Lalić (38′)

IGRAČ UTAKMICE: Ante Ćorluka (SPLIT TOMMY)

Domaćin je poveo već u 1.minuti! Keven Drndić je izborio slobodni udarac već u 13.sekundi susreta, a veteran Lalić zabija za sjajan očetak domaćina, 1:0! Nismo dugo čekali na odgovor gostiju. Već u 4.minuti Ćorluka vraća stvari na početak, a u 9.minuti lijepu akciju gostiju zgoditkom za preokret okrunio je Grcić, 1:2! Uslijedilo je dulje razdoblje bez promjene rezultata, a onda pred odlazak na odmor Alen Lalić svojim drugim zgoditkom vraća stvari na početak, 2:2!
U nastavak Splićani ulaze furiozno, te u startnih 5 minuta s 3 postignuta zgoditka dolaze do značajne prednosti. Premijerne zgoditke u dresu splitskog kluba postigli su Koturović i Rafinha, a svojim drugim zgoditkom Ćorluka je Splićanima donio velikih 2:5! No domaći se nisu predavali, te najprije golom Hoxhe smanjuju na 3:5, a u samoj završnici Lalić svojim trećim zgoditkom dovodi domaćina na minimalan zaostatak, 4:5! Za nešto više nije bilo ni snage ni vremena. Splićani su zasluženo osvojili sva 3 boda, a Albona Potpićan ’98 usprkos vrlo dobrom dojmu ostaje bez bodova, no utakmica je ovo koja ulijeva optimizam u redove “žuto-zelenih” za nastavak sezone.

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …