Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Alumnus – Novo Vrijeme Apfel 3:10 (1:5)

1.HMNL | Alumnus – Novo Vrijeme Apfel 3:10 (1:5)

U poslijednjem susretu 18.kola 1.HMNL, Novo Vrijeme Apfel je uvjerljivo slavilo na gostovanju kod Alumnusa rezultatom 3:10! Goste su do uvjerljive pobjede predvodili Igor Osredkar i Marin Musinov. Spoemnuti je dvojac već u prvom poluvremenu s po dva postignuta zgoditka trasirao put svojoj momčadi do pobjede, da bi u nastavku obojica kompletirala hattrick.
Pobjedom su makarani zadržali priključak s Futsal Dinamom, dok Alumnusu nakon ovog poraza ostaju tek teoretske šanse za doigravanje. Već u utorak na rasporedu su susreti 19.kola u kojem Alumnus dočekuje Osijek Kelme, dok su makarani slobodni.

Kolo: 18.kolo
Datum: 18.03.2017.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: SD Martinovka, Zagreb
Gledatelja: 150

ALUMNUS – NOVO VRIJEME APFEL  3:10 (1:5)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Mario Vecko
Četvrti sudac: Simon Šoković
Delegat: Ivan Župan

ALUMNUS: Luka Hezler, Ivan Matan, Mario Pintar, Marko Šulentić, Luka Davidović, Ivan Tvrtko Pajalić, Filip Ukalović, Dario Markić, Dražen Ilić, Ante Matan, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Igor Osredkar, Nejc Hozjan, Duje Bajrušović, Toni Pašalić, Marin Musinov, Euardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Sven Horvath, Vinko Nižetić, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Eduardo (1′), 1:1 Pintar (5′), 1:2 Musinov (12′), 1:3 Osredkar (17′), 1:4 Musinov (19′), 1:5 Osredkar (20′), 1:6 Andrijašević (24′), 1:7 Bajrušović (25′), 1:8 Musinov (27′), 2:8 Pajalić (28′), 2:9 Osredkar (30′), 3:9 Pintar (36′), 3:10 Hozjan (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 12 (6+6); Novo Vrijeme 8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Ledinščak (23′), Pajalić (23′), Pintar (25′), Markić (28′) – ALUMNUS
Bajrušović (9′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Marin Musinov (NOVO VRIJEME APFEL)

Pomlađena Hrvatska protiv Kine, Vijetnama i Nizozemske!

Hrvatska malonogometna reprezentacija danas je krenula na put u Kinu gdje sudjeluje na međunarodnnom turniru. …

Hrvatska reprezentacija na međunarodnom turniru u Kini

Hrvatska malonogometna reprezentacija ovog vikenda sudjeluje na međunarodnom turniru u Kini. Changshu je grad domaćin …