1.HMNL | Alumnus – Split Tommy 3:4 (0:3)

Split Tommy je ostvario novu pobjedu na gostovanju kod Alumnusa. Momčad Victora Acoste slavila je rezultatom 3:4 u susretu u kojem je malotko mogao pomisliti da ćemo gledati neizvijesnu završnicu. Naime, Splićani su na poluvremenu imali velikih 0:3, u nastavku došli i do 0:4, da bi gosti s 3 gola u 4 minute došli na korak do senzacije. No ipak, Splićani su se obranili, te su osvojili 3 boda za potvrdu 2.mjesta na ljestvici.

Delegat: Mirko Holsinger

ALUMNUS: Luka Hezler, Ivan Matan, Mario Pintar, Bruno Šagud, Luka Davidović, Dario Markić, Dražen Ilić, Nikola Grgić, Ante Matan, Saša Ledinščak, Dino Šteher, trener: Jakov Ungarov

SPLIT TOMMY: Ivo Jukić, Filip Kosor, Jakov Grcić, Jesus Rodriguez Cruz, Ante Ćorluka, Josip Suton, Raphael Mathias Bihalva, Alen Marić, Renato Koturović, Saša Babić, Žarko Luketin, trener: Victora Acosta Garcia

STRIJELCI: 0:1 Rafinha (1′), 0:2 Suton (12′), 0:3 Koturović (16′), 0:4 Babić (33′), 1:4 A.Matan (34′), 2:4 Grgić (35′), 3:4 Pintar (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 8 (3+5); Split Tommy 6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: Markić (25′), I.Matan (32′), Ilić (33′), A.Matan (38′), Pintar (38′) – ALUMNUS
Koturović (24′) – SPLIT TOMMY

Uskoro opširnije…

Novo Vrijeme deklasiralo Split za 1.mjesto uoči doigravanja!

Novo Vrijeme Apfel će s 1.mjesta ući u doigravanje za prvaka Hrvatske! Epilog je to …

Festival zgoditaka u pobjedi Vrgorca nad Crnicom

U susretu poslijednjeg kola ligaškog dijela natjecanja, Vrgorac je slavio protiv Crnice 7:6. U vrlo …