Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Brod 035 – Vrgorac 3:0 (1:0)

1.HMNL | Brod 035 – Vrgorac 3:0 (1:0)

U susretu 19.kola 1.HMNL Brod 035 je slavio protiv Vrgorca rezultatom 3:0 i došao na korak do plasmana u doigravanje. Momčad Ivice Ćorluke do pobjede je predvodio dvostruki strijelac Armando Kajfeš, a pobjedu je u završnim minutama susreta potvrdio Almedin Bundavica.

Delegat: Smiljko Vranić

BROD 035: Darko Milanović, Ivan Ivanagić, Danijel Martić, Mario Petrović, Tomislav Ferić, Igor Mirković, Matej Gačić, Luka Đerek, Armando Kajfeš, Ante Barišić, Mario Lucić, Almedin Bundavica, Željko Konrad, trener: Ivica Ćorluka

VRGORAC: Mario Herceg, Ivan Šalinović, Alen Vuković, Vojko Pervan, Marko Gašpar, Mate Erceg, Antoni bebić, Duško Martinac, Vjeko Raos, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Kajfeš (14′), 2:0 Kajfeš (34′), 3:0 Bundavica (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 3 (1+2); Vrgorac 3 (1+2)

IGRAČ UTAKMICE: Armando Kajfeš (BROD 035)

Do vodstva su Brođani došli u 14.minuti kada je Bundavica lijepo ubacio, a na drugu vratnicu je utrčao Kajfeš koji je pogodio za 1:0. Isti igrač postigao je i drugi i to ponovno u 14.minuti, ali u drugom poluvremenu. Naime, igrala se 34.minuta kada je Osječanin u dresu Broda 035 Armando Kaješ napravio pravu majstoriju te je u nekoliko poteza izbacio cijelu gostujuću obranu nakon koje je poslao loptu u praznu mrežu za 2:0! Bio je to za Kajfeša 8.gol u ovoj sezoni. Pobjedu je Brod 035 potvrdio u 38.minuti nakon što je akciju počeo Barišić, a Kajfeš je sada dodavač za Bundavicu koji je glavom prebacio vratara Hercega i postavio konačnih Brod 035 – Vrgorac 3:0! Imali su domaći tijekom cijele utakmice puno prigoda preko: Mirkovića, Petrovića, Kajfeša, Barišića i Bundavice koji su se nekoliko puta našli u dobrim prigodama, no vrlo dobri Vrgorac većeg poraza spasio je vratar Mario Herceg. Treba reći da su i gosti imali nekoliko opasnih pokušaja prema Milanoviću, ali je on i ovaj puta bio siguran na golu Broda 035.
Brođani su ovom pobjedom došli na korak do povijesnog uspjeha, plasmana u doigravanje za prvaka Hrvatske. Vrgorčani su pak ostali i bez teoretske nade da bi se tamo mogli naći. Zbog reprezentativnih okupljanja slijedi dulja stanka (4 tjedna). Brod 035 u slijedećem kolu gostuje kod Futsal Dinama, dok će Vrgorac u susretu bez rezultatske važnosti ugostiti zagrebački Nacional.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …