Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Futsal Dinamo – Uspinjača 3:2 (1:1)

1.HMNL | Futsal Dinamo – Uspinjača 3:2 (1:1)

U derbiju 19.kola 1.HMNL Futsal Dinamo je ostvario izuzetno bitnu pobjedu protiv Uspinjače rezultatom 3:2! Pobjeda je to kojom je Futsal Dinamo načinio možda i presudan korak prema doigravanju, dok uspinjača gubi korak s Vrgorcem i Squareom u borbi za 4.mjesto!

Delegat: Željko Franić

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Ivan Šulentić, Matija Đulvat, Marko Kubašek, Sadat Ziberi, Matej Horvat, Matija Uremović, Nikola Perković, Kristijan Čekol, Filip Pezelj, Davor Kanjuh, Hrvoje Penava, Danijel Bešlić, trener: Mićo Martić

USPINJAČA: Pavao Ježić, Nikola Stojanović, Tino Čirjak, Eugen Gudek, Kristijan Postružin, Ivan Piplica, Robert Grbić, Dario Šestić, Marko Starčević, Silvio Toth, Antun Janeš, Filip Opuhač, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 1:0 Perković (6′), 1:1 Postružin (12′), 2:1 Kanjuh (28′), 2:2 Čirjak (32′), 3:2 Kanjuh (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 9 (4+5); Uspinjača 8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Đulvat, Horvat (FUTSAL DINAMO)
Čirjak, Starčević, Gudek (USPINJAČA)

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Futsal Dinamo bolje otvara utakmicu, te nakon razdoblja inicijative dolazi do vodstva u 6.minuti! Iz kornera je odigrana povratna lopta za Perkovića koji kroz šumu nogu zabija za 1:0! Uspinjača je uzvratila preko Postružina koji zaista igra vrlo dobro otkako se ove zime vratio na hrvatske parkete. Igrala se 12.minuta kada je Čirjak s boka ubacio na drugu vratnicu, a Postružin zabio za 1:1! Premda je bilo prilika i na jednoj i na drugoj strani, rezultat se do poluvremena nije mijenjao.
Do nove prednosti Futsal Dinamo dolazi u 28.minuti, kada Kanjuh prolazi po desnoj strani i prizemnim udarcem pogađa suprotni kut za 2:1! Uspinjača je uzvratila u 32.minuti, došavši do novog izjednačenja. Grbić je prošao po boku i dao povratnu loptu za Čirjaka koji s 4-5 metara zabija za novo izjednačenje, 2:2! Uspinjači remi nije mnogo značio, te je momčad Alena Jukića u završnici krenula na sve ili ništa, izvadivši vratara iz igre u 37.minuti! Takva igra ipak nije dala željeni rezultat. Naprotiv, Kanjuh je u 38.minuti zabio svoj drugi zgoditak za 3:2! Futsal Dinamo je ostvario vrlo bitnu pobjedu, dok je Uspinjača znatno umanjila svoje izglede za plasman u četvrtfinale doigravanja.

Crnica od Vrgorca doživjela prvi domaći poraz ove sezone!

U susretu 9.kola 1.HMNL Vrgorac je slavio na neugodnom gostovanju na Baldekinu kod Crnice! Ove …

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …