Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Murter – Potpićan ’98 AD Tokić 1:3 (0:3)

1.HMNL | Murter – Potpićan ’98 AD Tokić 1:3 (0:3)

Veliku pobjedu ostvario je Potpićan na gostovanju u Murteru! Gosti su u prvih 15 minuta stekli veliku prednost (0:3) koju su uspjheli sačuvati do kraja susreta. Dvostruki strijelac za goste bio je Dženan Čeligija, a jedan je pridodao Patrik Drndić. U nastavku su domaći uspjeli tek ublažiti poraz golom Kubovića u 37.minuti! Murter je tako nakon 4 odigrana kola još uvijek bez bodova, dok je Potpićan ostvario drugu ligašku pobjedu. Pred trenerom Murtera Silovom je očito težak posao i borba za opstanak.

Kolo: 4.kolo
Datum: 09.10.2015.
Dvorana: SD Murterski škoji, Murter
Gledatelja: 100

MURTER – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ  1:3 (0:3)

Prvi sudac: Andrej Topić
Drugi sudac: Josip Knezović
Treći sudac: Antonio Pejić
Četvrti sudac: Filip Ljubičić
Delegat: Vladimir Romić

MURTER: Pave Mudronja, Robert Ljubić, Toni Katalinić, Antonio Jamičić, Bojan Kubović, Karlo Klarin, Šimun Popov, Dino Kovač, Igor Leskovar, Josip Božinović, Marko Troskot, Igor Martan, Josip Bilandžić, trener: Željko Silov

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Danijel Starčić, Dženan Čeligija, Alen Lalić, Ivan Jasprica, Sanel Bojkić, Bojan Barišić, Patrik Drndić, Keven Drndić, trener: Dragan Čubelić

STRIJELCI: 0:1 Čeligija (8′), 0:2 P.Drndić (11′), 0:3 Čeligija (14′), 1:3 Kubović (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Murter  7 (5+2); Potpićan ’98 AD Tokić  7 (4+3)

Kubović (15′), Kovač (35′) – MURTER
Barišić 18′), Bojkić (32′), Jasprica (35′) – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ

IGRAČ UTAKMICE: Dženan Čeligija (POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ)

Branko Laura: ‘Nastavak natjecanja nije realna opcija!’

Branko Laura je preuzeo klupu splitskih ‘bijelih’ u nezavidnoj situaciji borbe za opstanak. Iako splitski …

Teo Strunje: ‘Još uvijek vjerujem da se prvenstvo može dovršiti’

Razgovarali smo s Teom Strunjom, trenerom Novog Vremena Apfel, aktualnog prvaka Hrvatske koji nakon 15 …