Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Nacional Zagreb – Novo Vrijeme 6:1 (5:1)

1.HMNL | Nacional Zagreb – Novo Vrijeme 6:1 (5:1)

U derbiju 15.kola 1.HMNL, Nacional Zagreb je uvjerljivom pobjedom nad gostima iz Makarske potvrdio 1.mjesto na ljestvici! Momčad Kujtima Morine nadigrala je Makarane i već u prvih 20 minuta rješila pitanje pobjednika.

Kolo: 15.kolo
Datum: 18.02.2017.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: SD Dom sportova, Zagreb
Gledatelja: 500

NACIONAL ZAGREB – NOVO VRIJEME  6:1 (5:1)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Mislav Džeko
Četvrti sudac: Boris Stanić
Delegat: Ivan Župan

NACIONAL ZAGREB: Carlos Eduardo Nesello Espindola, Rok Mordej, Kristjan Čujec, Silvio Toth, Bruno Jakovljević, Tihomir Novak, Kristijan Postružin, Slobodan Rajčević, Tino Čirjak, Franco Jelovčić, Ivan Pavlić, trener: Kujtim Morina

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Nejc Hozjan, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Sven Horvath, Vinko Nižetić, Lovre Tomaš, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 1:0 Mordej (2′), 1:1 Vuković (4′), 2:1 Čujec (5′); 3:1 Jelovčić (11′), 4:1 Postružin (11′), 5:1 Rajčević (14′), 6:1 Mordej (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Nacional Zagreb 7 (5+2); Novo Vrijeme 8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Kazazić (17′), Vuković (24′) – NOVO VRIJEME

IGRAČ UTAKMICE: Rok Mordej  (NACIONAL ZAGREB)

KOMENTAR SUSRETA:
Stvari su krenule loše po Makarane već od 1.minute kada se ozlijedio Bajrušović, a već u slijedećoj minuti domaćin dolazi do prednost golom Mordeja koji na asistenciju Novaka zabija za 1:0! Uzvratili su gosti 2 minute kasnije kada nakon kornera Vuković zabija za 1:1! Radost gostiju nije dugo trajala, jer već u slijedećoj minuti na asistenciju Rajčevića za 2:1 zabija Čujec. Nakon furioznog početka igra se malo primirila, sve do 11.minute kada na dodavanje Čujeca za 3:1 zabija Jelovčić. U istoj minuti zabija i Postružin okrunivši sjajnu akciju gostiju golom za 4:1! Gostujuća kola su nezadrživo krenula nizbrdo, te trener Makarana Teo Strunje reagira uvođenjem golmana-igrača, no u takvoj igri još se jednom trese njihova mreža kada za 5:1 sa svoje polovice u prazan gol zabija Rajčević.  Do kraja bilježimo tek zgoditaka u 39.minuti za konačnih 6:1!
Pobjeda je ovo kojom se Nacional utvrdio na 1.mjestu ljestvice dokazavši klasu protiv vrlo dobrih Makarana, kojima pak predstoji borba s Futsal Dinamom za 3.mjesto, jer se uz Nacional i Split Tommy doima nedohvatljivim.

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …

Split porazom od Novog Vremena zaključio polusezonu za zaborav

U susretu 9.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je pobjedom na splitskim Gripama osvojilo naslov jesenskog …