Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Novi Marof – Vrgorac 4:5 (1:1)

1.HMNL | Novi Marof – Vrgorac 4:5 (1:1)

U susretu 19.kola Vrgorac je ostvario veliku pobjedu u Novom Marofu, čime je zasjeo na visoko 5.mjesto ljestvice! Momčad Arbena Ademija je nakon prošlotjednog trijumfa u Osijeku (1:2) ostvarila novu pobjedu u gostima, što ih uz izuzetno povoljan raspored do kraja sezone dovodi na prag doigravanja!
U uzbudljivom susretu vidjeli smo nevjerovatan rasplet. Vrgorčani su u novi Marof došli oslabljeni neigranjem kartoniranih Martinca i Gudelj-Velage, što njihovu pobjedu čini velikim iznenađenjem. Novi Marof je do 38.minute imao 4:2, no Vrgorčani s 3 gola u poslijednje 3 minute dolaze do velike i vrijedne pobjede. Trostruki strijelac za goste bio je Damir Znaor, a istaknimo da je pobjednički gol u poslijednjoj minuti postigao Alen Vuković za konačnih 4:5!
Više detalja o utakmici donosimo Vam u nastavku.

Delegat: Željko Franić

NOVI MAROF: Nikola Volarić, Samir Krasnići, Dominik Broz, Marin Šinjori, Krunoslav Horvatić, Dario Šestić, Dino Kovač, Ivan Sokser, Tomislav Harmičar, Marin Kišak, Tomislav Turković, Ivica Jendrok, trener: Goran Mamić

VRGORAC: Mario Herceg, Damir Znaor, Vojko Pervan, Dario Grbavac, Ivan Zloić, Ivan Marković, Ante Kraljević, Dragan Stanković, Mijo Marinović, Alen Govorko, Alen Vuković, trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 1:0 Jendrok (4′), 1:1 Pervan (12′), 1:2 Znaor (22′), 2:2 Jendrok (25′), 3:2 Šestić (26′), 4:2 Kovač (30′), 4:3 Znaor (38′), 4:4 Znaor (39′), 4:5 Vuković (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novi Marof 6 (4+2); Vrgorac 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Jendrok (26′) – NOVI MAROF; Marinović (25′) – VRGORAC

CRVENI KARTONI: Volarić (21′) – NOVI MAROF; Marinović (35′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Damir Znaor (VRGORAC)