Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Osijek Kelme – Alumnus 4:1 (1:0)

1.HMNL | Osijek Kelme – Alumnus 4:1 (1:0)

Osijek Kelme je pobjedom nad Alumnusom prekinuo negativan niz od 3 poraza! Momčad MArina Smoje je pred oko 250 gledatelja zasluženo slavila protiv Alumnusa rezultatom 3:1!
Domaćin je poveo u 10.minuti kada jednu odbijenu loptu posprema iza leđa vratara Lukića za 1:0! Rezultat se do odmora nije mijenjao, a u 25.minuti domaćin dolazi do povećanja vodstva kada Pandurević nakon lijepog prodora zabija za 2:0! U 32.minuti Osijek na prag pobjede dovodio Eror spretnoreagiravši u kaznenom prostoru za 3:0! Nadu gostima donosi Ante Matan zabivši u igri s golmanom-igračem za 3:1, no bilo je to sve od “studenata”. Pandurević je svojim drugim zgoditkom u 39.minuti definitivno prelomio susret, te su “bijelo-plavi” zasluženo ostvarili drugu ovosezonsku pobjedu.

Delegat: Smiljko Vranić

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Ivica Majić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Marko Jularić, Gordan Duvančić, Nikola Eror, Goran Dakić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

ALUMNUS: Dragan Lukić, Ivan Majić, Ivan Matan, Mario Pintar, Bruno Šagud, Marko Šulentić, Luka Davidović, Dražen Ilić, Ante Matan, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Ćurković (10′), 2:0 Pandurević (25′), 3:0 Eror (32′), 3:1 A.Matan (36′), 4:1 Pandurević (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 7 (3+4); Alumnus 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Horvat (31′) – OSIJEK KELME ; Šagud (20′) – ALUMNUS

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)