Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Osijek Kelme – Futsal Dinamo 2:4 (2:1)

1.HMNL | Osijek Kelme – Futsal Dinamo 2:4 (2:1)

U derbiju 18.kola 1.HMNL, Futsal Dinamo je preokretom u nastavku slavio na gostovanju u osijeku rezultatom 2:4! Domaći su nakon prvih 20 minuta imali prednost 2:1 golovima Ćurkovića i Dakića, no gosti u nastavku dolaze do vrijedne pobjede kojom ostaju u utrci za 2.mjesto, te će u utorak na gostovanju u Splitu tražiti pobjedu koja bi im to i omogućila. Osječani su usprkos porazu zadržali vrlo dobro 5.mjesto, s realnim izgledima da osiguraju doigravanje.

Delegat: Smiljko Vranić

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Petar Pranjić, Josip Šalaj, Ante Ćurković, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Nikola Eror, Gordan Duvančić, Goran Dakić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Đulvat, Douglas Reed, Vito Gagulić, Sadat Ziberi, Matej Horvat, Mihovil Prgomet, Kristijan Grbeša, Davor Kanjuh, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Danijel Bešlić, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Matošević (3′), 1:1 Ćurković (11′), 2:1 Dakić (16′), 2:2 Penava (22′), 2:3 Kanjuh (25′), 2:4 Horvat (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 5 (4+1); Futsal Dinamo 5 (4+1)

Horvat (8′), Dakić (16′), Nospak (20′), Mladina (39′) – OSIJEK KELME
Reed (27′) – FUTSAL DINAMO

CRVENI KARTON: Goran Škorić (16′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Na prvu priliku čekali smo do 2.minute kada najprije domaći prijete preko Horvata čiji udarac prolazi za malo pored vratnice. Uzvratili su gosti preko Matoševića čiji udarac vratar Mladina odbija u korner, no iz kornera gosti dolaze do prednosti. Grbeša je ubacio za Matoševića koji zabija za 0:1! Uzvratili su domaćči nakon kornera u 5.minuti, no udarac Nospaka brani Škorić. U 8.minuti domaći imaju kontru 3 na 2 koju je okončao udarcem Horvat, no na gol-liniji spašava Matošević. Osječani su u 11.minuti došli do poravnanja. U kontri 3 na 2 Ćurković s lijeve strane izlazi pred Škorića i zabija mu kroz noge za 1:1 i oduševljenje publike u Zrinjevcu. Do potpunog preokreta domaći dolaze u 16.minuti kada je zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora isključen vratar gostiju Škorić. Iz slobodnog udarca sa 7 metara iskosa s lijeve strane Dakić silovito zabija od suprotne vratnice za 2:1! Domaći su do odmora sačuvali stečenu prednost, no u nastavku je Futsal Dinamo u potpunosti preuzeo inicijativu i na koncu zasluženo slavio. Golovima Penave i Kanjuha gosti već u 25.minuti dolaze do vodstva, a usprkos prednosti ne jenjavaju s napadima. Tako bilježimo i dobar udarac Grbeše koji je zaustavila greda, da bi konačnih 2:4 lijepim zgoditkom postavio Horvat u 39.minuti!

2.HMNL-jug | Universitas savladao Olmissum i zasjeo na vrh!

Danas je kompletirano 7.kolo 2.HMNL-jug, a od svih susreta izdvaja se veliki derbi u kojem …

Vrgorac protiv Crnice do prve ovosezonske pobjede kod kuće!

U poslijednjem susretu 7.kola 1.HMNL Vrgorac je slavio protiv Crnice rezultatom 5:4! Vrgorčani su tako …

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/crofutsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/crofutsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/crofutsa/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/crofutsa/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46