Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Osijek Kelme – Square 1:2 (0:1)

1.HMNL | Osijek Kelme – Square 1:2 (0:1)

U susretu 9.kola 1.HMNL Square je u Osijeku izborio prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu. Momčad Marinka Mavrovića i bez Tomislava Bevande hrabrom je igrom uzela sva 3 boda golom Bačića u poslijednjoj minuti! Gosti su od 11.minute imali prednost golom kapetana Cvjetkovića, a prednost su uspješno čuvali tijekom čitava susreta, a onda u samoj završnici dolazimo do uzbudljivog raspleta. Najprije je Kajfeš promašio izglednu priliku 1 na 1 s vratarom gostiju, da bi s druge strane Šamija propustio rješiti pitanje pobjednika. I onda u 38.minuti Horvat prolazi po lijevoj strani, a njegov ubačaj u sredini Bačić ubacuje u vlastitu mrežu za 1:1! I kad se već očekivalo da susret okonča podjelom bodova, u poslijednjoj minuti na udarac Ðuraša izvana Bačić postavlja nogu i vara vratara Mladinu za 1:2! Do kraja je ostalo 40 sekundi, premalo za novi povratak domaćina. Square je izborio velika 3 boda u Osijeku nanijevši domaćinu prvi ovosezonski poraz u Zrinjevcu!
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Ivan Sović

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Dino Meligec, Matijas Mijić, Alen Lišić, Andrej Pandurević, Ante Ćurković, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Kristijan Lukenda, Matej Govorko, Ivan Mlinarević, Nikola Eror, Goran Dakić, trener: Marin Smoje

SQUARE: Alen Turuk, Borna Tikvica, Marinko Šamija, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Mateo Vodopić, Maro Ðuraš, Gordan Duvančić, Antun Bačić, Ðivo Zvone, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Cvjetković (11′), 1:1 ag-Bačić (38′), 1:2 Bačić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 1 (0+1); Square 6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: Horvat, Kajfeš (OSIJEK KELME); Ðuraš, Duvančić, Šamija (SQUARE)

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Cvjetković (SQUARE)

O nama Marija Šimac

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …