Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Polufinale | Futsal Dinamo – Split Tommy 1:2 (0:2)

1.HMNL | Polufinale | Futsal Dinamo – Split Tommy 1:2 (0:2)

Split Tommy je prvi finalist prvenstva Hrvatske! Splićani su i u petom ovosezonskom dvoboju protiv Futsal Dinama ostvarili pobjedu, te omjerom 2:0 u polufinalu izborili finale. Splićani su u zagrebačkoj Martinovci slavili rezultatom 1:2, a oba gola gosti su postigli u 1.poluvremenu. Splićani su poveli u 14.minuti golom Perišića, a u 16.minuti Kanjuh je isključen zbog udaranja laktom u vrat Neta. S klupe je burno i nesportski reagirao Franja koji je također isključen kao i dvoje predstavnika domaće momčadi s klupe (Višnić i Fabijanić). Prednost igrača više u polju gosti su materijalizirali golom Bajrušovića za 0:2, što je bio i rezultat nakon prvih 20 minuta. U nastavku su se gosti vratili u igru golom svog ponajboljeg pojedinca Perkovića u 30.minuti, no više od toga nisu uspjeli. Splićani su pred praznim tribinama proslavili pobjedu vrijednu plasmana u finale doigravanja!

Delegat: Mirko Holsinger

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Matija Đulvat, Karlo Maloševac, Sadat Ziberi, Antonio Franja, Matej Horvat, Matija Uremović, Nikola Perković, Kristian Čekol, Davor Kanjuh, Ivan Majić, Hrvoje Penava, Danijel Bešlić, trener: Mićo Martić

SPLIT TOMMY: Ivo Jukić, Ivan Gotovac, Dovenir Domingues Neto, Davi Trindade, Nikola Pavić, Josip Suton, Josip Jakovljević, Stjepan Perišić, Franco Jelovčić, Duje Bajrušović, Genario Benicio Peixoto, Marin Stojkić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Perišić (14′), 0:2 Bajrušović (17′), 1:2 Perković (30′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 4 (4+0); Split Tommy 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Škorić, Capar, Majić (FUTSAL DINAMO); Jukić, Genario (SPLIT TOMMY)

CRVENI KARTONI: Kanjuh (15′), Franja (15′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Dovenir Domingues Neto (SPLIT TOMMY)

Novo Vrijeme Apfel u Ligi prvaka uz izravnni prijenos HTV-a!

Sjajne vijesti za sve zaljubljenike u futsal, a pogotovo za navijače Novog Vremena Apfel. Osiguran …

Saša Tomić i Nikola Jelić sude “Ligu prvaka” u Almatyju!

Hrvatska sudačka dvojka Saša Tomić i Nikola Jelić dobila je veliku čast delegiranjem od strane …