Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Potpićan ’98 ADT – Osijek Kelme 4:2 (1:1)

1.HMNL | Potpićan ’98 ADT – Osijek Kelme 4:2 (1:1)

U susretu 3.kola 1.HMNL Potpićan je ostvario prvu ovosezonsku pobjedu. Nakon 2 startne utakmice u gostima, povratničku utakmicu nekadašnjeg prvaka u 1.HMNL kod kuće došlo je pogledati oko 200 gledatelja koji su na koncu zasigurno zadovoljni napustili dvoranu u Labinu.

Kolo: 3.kolo
Datum: 02.10.2015.
Vrijeme: 20:45
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 200

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ – OSIJEK KELME  4:2 (1:1)

Prvi sudac: Danijel Janošević
Drugi sudac: Mario Jurašić
Treći sudac: Mislav Ðeko
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Robi Fonović

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Danijel Starčić, Alen Lalić, Dženan Čeligija, Vigan Hoxha, Ivan Jasprica, Sanel Bojkić, Bojan Barišić, Almir Fejzić, Patrik Drndić, Marko Pećar, Kristijan Karlušić, trener: –

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Dino Meligec, Ivan Ćosić, Matias Mijić, Ante Barišić, Andrej Pandurević, Zvonimir Horvat, Ivan Mlinarević, Almedin Bundevica, Nikola Eror, Goran Dakić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 0:1 Pandurević (2′), 1:1 Jasprica (3′), 1:2 Eror (22′), 2:2 Bojkić (34′), 3:2 Lalić (36′), 4:2 Bojkić (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Potpićan ’98 ADT 8 (4+4) ; Osijek Kelme 2 (1+1)

ŽUTI KARTONI: Čeligija, Pećar (POTPIĆAN ’98 ADT); Dakić (OSIJEK KELME)

IGRAČ UTAKMICE: Sanel Bojkić (POTPIĆAN ’98 ADT)

Poveli su gosti u ranoj fazi susreta. Igrala se 2.minuta kada Pandurević udarcem sa 7-8 metara zabija za 0:1! Na odgovor domaćina nismo dugo čekali. Samo pola minute kasnije Jasprica je iskosa s desne strane lijepo pogodio pod gredu za 1:1! Nakon efikasnog otvaranja susreta očekivali smo znatno više od igre, no mreže se do odmora nisu tresle. Ponajviše je to zasluga raspoloženog vratara gostiju Mladine koji je neutralizirao sve prilike konkretnijeg domaćina.
U nastavku kao i na početku susreta gosti ranim golom dolaze do nove prednosti. Eror je sjajnim potezom provukao petom loptu kroz noge Drndiću, te fantastičnim udarcem zabija u suprotne rašlje za 1:2! Vodstvo su gosti uspješno čuvali, no kako je susret odmicao tako su igrali sve podređeniju ulogu. Inicijativu su domaći okrunili pogotkom u 34.minuti, u situaciji kada su napadali s Drndićem u ulozi golmana-igrača. Bojkić je ne odveć snažnim udarcem provukao loptu kroz noge Mladini za 2:2! Na krilima tog pogotka domaći dolaze do potpunog preokreta. U 36.minuti dosuđen je dvojbeni prekršaj na Čeligiji, a Lalić kroz obrambeni zid zabija za 3:2! Konačan omjer postavio je Bojkič u poslijednjoj minuti okrunivši tako novim pogotkom svoju vrlo dobru utakmicu za 4:2!

O nama Marija Šimac

Robert Mišković iz Crnice prešao u Šibenik 1983!

Ono o čemu se već duže vrijeme nagađalo, ovih je dana dobilo i službenu potvrdu. …

Alen Vuković iz Vrgorca prešao u Murter!

Nakon prošlotjednog angažmana Mirka Vrcana na mjesto trenera prve momčadi, MNK Murter je danas objavio …