Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Potpićan ’98 ADT – Uspinjača 2:6 (0:1)

1.HMNL | Potpićan ’98 ADT – Uspinjača 2:6 (0:1)

Veliku pobjedu ostvarila je zagrebačka Uspinjača na gostovanju u Labinu! Momčad Alena Jukića priredila je veliko iznenađenje rezultatski uvjerljivim trijumfom protiv do sada vrlo ugodnog iznenađenja sezone.

Delegat: Vojislav Aladžić

POTPIĆAN 98 ADT: Tomas Begić, Alen Lalić, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Keven Drndić, Dženan Čeligija, Vigan Hoxha, Toni Braušić, Ivan Jasprica, Almir Fejzić, Matteo Celić, Marko Pećar, Bojan Barišić, Kristijan Karlušić, trener: –

USPINJAČA: Pavao Ježić, Eugen Gudek, Dino Bartoluci, Robert Grbić, Marko Starčević, Marko Tomić, Ivan Piplica, Nikola Stojanović, Mario Skorin, Karlo Beronić, Tino Čirjak, Filip Opuhač, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 0:1 Bartoluci (4′), 0:2 Starčević (22′), 0:3 Bartoluci (31′), 0:4 Bartoluci (36′), 1:4 Celić (38′), 2:4 Celić (38′), 2:5 Starčević (39′), 2:6 Skorin (40′)

ŽUTI KARTONI: Čeligija (23′), Braušić (39′) – POTPIĆAN 98 ADT

CRVENI KARTON: Braušić (39′) – POTPIĆAN 98 ADT

IGRAČ UTAKMICE: Dino Bartoluci – USPINJAČA

Trijumfom u Labinu zagrebačka je momčad priredila veliko iznenađenje! U dvorani gdje je do sada tek Nacional odnio bodove momčad Alena Jukića je nadigrala domaćina koji je tako upisao i treći poraz u nizu.
Poveli su gosti u 4.minuti kada Grbić prolazi po desnoj strani, a njegov ubačaj na drugoj vratnici u vodstvo gostiju pretvara Bartoluci, 0:1! Nakon ranog vodstva gostiju dugo smo čekali na novu promjenu rezultata premda je prilika bilo na obe strane, no moramo naglasiti kako su gosti hrabrom igrom bili konkretniji. U ranoj fazi nastavka gosti preko Starčevića dolaze do povećanja vodstva, 0:2! Slaba igra i rezultatski zaostatak nagnali su domaćina na ranu igru s golmanom-igračem, no ni to im nije donijelo pozitivne promjene. Bartoluci je u 31.minuti zabio za 0:3, a nedugo zatim gosti su mogli i povisiti vodstvo no u dva je navrata udarce Piplice zaustavljala vratnica! Novim golom Bartolucija u 36.minuti gosti su definitivno potvrdili pobjedu, 0:4! U samoj završnici vidjeli smo još 4 zgoditka. Najprije je Celić s dva zgoditka donio dašak nade domaćinu, no golovima Starčevića i Skorina u poslijednje dvije minute gosti su otklonili sve dvojbe ostvarivši prvu gostujuću pobjedu.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …