Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Raspored i delegiranje 9.kola

1.HMNL | Raspored i delegiranje 9.kola

Vikend pred nama donosi utakmice 9.kola 1.HMNL! Glavnina susreta odigrat će se u petak, u subotu je na rasporedu jedan dvoboj, dok će se zbog zauzetosti dvorane u Dubrovniku igrati u ponedjeljak.
U nastavku Vam donosimo kompletan raspored svih susreta 9.kola uz delegiranje službenih osoba.

Petak
30.11.2018.
Split
SD Gripe
UNIVERSITAS

BROD 035
18:30 Prvi sudac: M.Lulić
Drugi sudac: M.Šimatović
Treći sudac: E.Vulić
Četvrti sudac: M.Munjiza
Delegat: I.Ćapin
Petak
30.11.2018.
Vrgorac
SD Dom sportova
VRGORAC

USPINJAČA GIMKA
19:15 Prvi sudac: J.Dujmić
Drugi sudac: S.Soldatić
Treći sudac: S.Lukin
Četvrti sudac: T.Cvijović
Delegat: M.Matić
Petak
30.11.2018.
Krapina
SD Krapina
JESENJE

FUTSAL DINAMO
20:00 Prvi sudac: A.Topić
Drugi sudac: I.Mujan
Treći sudac: J.Knezović
Četvrti sudac: M.Šimac
Delegat: V.Siladi
Petak
30.11.2018.
Osijek
SD Zrinjevac
OSIJEK KELME

CRNICA
20:00 Prvi sudac: S.Malbašić
Drugi sudac: Z.Ilčić
Treći sudac: D.Roksa
Četvrti sudac: S.Ličinić
Delegat: F.Jelčić
Subota
01.12.2018.
Sesvete
SD Jelkovec
ALUMNUS

NOVO VRIJEME APFEL
17:30 Prvi sudac: N.Jelić
Drugi sudac: D.Kramar
Treći sudac: M.Vecko
Četvrti sudac: V.Jakovac
Delegat: S.Perić
Ponedjeljak
03.12.2018.
Dubrovnik
SD Gospino polje
SQUARE

SPLIT
19:00 Prvi sudac: S.Tomić
Drugi sudac: M.Blažin
Treći sudac: M.Lešković
Četvrti sudac: F.Mijać
Delegat: L.Klaić
Futsal.hr online trgovina - sve za mali nogomet na jednom mjestu

O nama Jerko Šimac

avatar
Rođen 1980.godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina od 2007.godine, od 2013.godine glavni urednik portala.

Moglo bi vas zanimati

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …