Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Raspored i službene osobe utakmica 12.kola

1.HMNL | Raspored i službene osobe utakmica 12.kola

Narednog vikenda nastavlja se prvoligaško natjecanje. Nakon gotovo 3 mjeseca stanke, očekuju nas nova uzbuđenja na prvoligaškim parketima. Uskoro Vam donosimo najavu svih susreta, a do tada pogledajte raspored i delegiranje službenih osoba.

Petak
19.02.2016.
Osijek
SD Zrinjevac
OSIJEK KELME

SPLIT TOMMY
20:00 Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Dalibor Marinković
Četvrti sudac: Dalibor Buljić
Delegat: Ivan Sović
Petak
19.02.2016.
Murter
SD Murterski škoji
MURTER

NOVO VRIJEME
20:00 Prvi sudac: Josip Knezović
Drugi sudac: Rino Pavlov
Treći sudac: Antonio Pejić
Četvrti sudac: Mario Pavela
Delegat: Branko Kurtaj
Petak
19.02.2016.
Labin
SD Mate Blažine
POTPIĆAN ’98 ADT

FUTSAL DINAMO
20:30 Prvi sudac: Josip Dujmić
Drugi sudac: Robi Stojaković
Treći sudac: Milorad Mihić
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Vojislav Aladžić
Subota
20.02.2016.
Vrgorac
SD Dom športova
VRGORAC

USPINJAČA
18:00 Prvi sudac: Mario Šetka
Drugi sudac: Mato Bajurin
Treći sudac: Robert Hausvička
Četvrti sudac: Stipe Divić
Delegat: Luka Klaić
Subota
20.02.2016.
Solin
SD Bilankuša
SOLIN – SQUARE 20:00 Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Marijo Rajčić
Treći sudac: Damir Jokić
Četvrti sudac: Edo Vulić
Delegat: Tomislav Raboteg
Nedjelja
21.02.2016.
Zagreb
SD Martinovka
ALUMNUS

NACIONAL ZAGREB
17:00 Prvi sudac: Danijel Janošević
Drugi sudac: Adin Hasić
Treći sudac: Mislav Đeko
Četvrti sudac: Mario Jurašić
Delegat: Branko Bolanča
Futsal.hr online trgovina - sve za mali nogomet na jednom mjestu

O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …