Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Square – Osijek Kelme 4:0 (3:0)

1.HMNL | Square – Osijek Kelme 4:0 (3:0)

U susretu 3.kola 1.HMNL Square je ostvario prvu ovosezonsku pobjedu. Momčad Marinka Mavrovića porazila je gostujući Osijek Kelme rezultatom 4:0! Susret je praktički odlučen u 3 minute 1.poluvremena, kada su domaći postigli 3 zgoditka ostvarivši tako nenadoknadivu prednost (3:0). U nastavku je pobjedu potvrdio Hasanović, te su “gospari” ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Mirko Vrcan

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Ivan Ivanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Maro Đuraš, Denis Hasanović, Antonio Konsuo, Adrijan Micevski, Mato Šimunović, Alen Turuk, trener: Marinko Mavrović

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Matias Mijić, Ivica Majić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Robert Nospak, Zvonimir Horvat, Matej Govorko, Nikola Eror, Gordan Duvančić, Kristijan Lukenda, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 1:0 Micevski (7′), 2:0 Bevanda (8′), 3:0 Đuraš (9′), 4:0 Hasanović (29′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 8 (4+4); Osijek Kelme  5 (3+2)

IGRAČ UTAKMICE: Adrijan Micevski (SQUARE)

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …