Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Uspinjača – Osijek Kelme 5:3 (2:2)

1.HMNL | Uspinjača – Osijek Kelme 5:3 (2:2)

U susretu 10.kola 1.HMNL Uspinjača je ostvarila novu pobjedu savladavši goste iz Osijeka rezultatom 5:3! U 1.poluvremenu gosti su bili ravnopravni, štoviše imali su i prednost 1:2 golovima Zvonimira Horvata. No u nastavku su domaći zaigrali angažiranije, te golovima Bartolucija, Čirjaka i Grbića trasirali put ka novoj pobjedi.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Delegat: Željko Šimunac

USPINJAČA: Pavao Ježić, Marko Tomić, Ivan Piplica, Eugen Gudek, Nikola Stojanović, Dino Bartoluci, Robert Grbić, Mario Skorin, Marko Starčević, Karlo Beronić, Tino Čirjak, Antun Janeš, Adonis Dokuzović, trener: Alen Jukić

OSIJEK KELME: Ivan Mladina, Ivan Čosić, Matias Mijić, Alen Lišić, Ante Ćurković, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Ivan Mlinarević, Nikola Eror, Antonio Pavlović, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 1:0 Bartoluci (4′), 1:1 Horvat (11′), 1:2 Horvat (17′), 2:2 Čirjak (20′), 3:2 Bartoluci (21′), 4:2 Čirjak (25′), 4:3 Kajfeš (26′), 5:3 Grbić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 6 (2+4); Osijek Kelme 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Gudek (27′) – USPINJAČA; Eror (20′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Dino Bartoluci (USPINJAČA)

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …