Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Uspinjača – Potpićan ’98 Istra 2:1 (0:1)

1.HMNL | Uspinjača – Potpićan ’98 Istra 2:1 (0:1)

U susretu 8.kola 1.HMNL Uspinjača je prekinula negativan niz i preokretom protiv Potpićana ostvarila izuzetno bitnu pobjedu (2:1). Nakon prvih 20 minuta gosti su imali minimalnu prednost ostvarenu golom Lalića iz 18.minute, no u nastavku su domaći preokrenuli susret. Grbić je u 25.minuti zabio za 1:1, a gol vrijedan 3 boda postiže Petrović u 32.minuti!

Kolo: 8.kolo
Datum: 19.11.2016.
Vrijeme: 21:30
Dvorana: SD Sutinska vrela, Zagreb
Gledatelja: 50

USPINJAČA – POTPIĆAN ’98 ISTRA  2:1 (0:1)

Prvi sudac: Dalibor Buljić
Drugi sudac: Siniša Ličinić
Treći sudac: Boris Stanić
Četvrti sudac: Nikola Grabić
Delegat: Željko Franić

USPINJAČA: Pavao Ježić, Matija Uremović, Dino Bartolucci, Nikola Grgić, Marko Tomić, Josip Brkić, Dario Markić, Željko Petrović, Robert Grbić, Antun Janeš, Nikola Stojanović, Filip Opuhač, predstavnik kluba: Danijel Silić

POTPIĆAN ’98 ISTRA: Danijel Starčić, Vigan Hoxha, Alen Lalić, Valter Cetina, Patrik Drndić, Srđan Lolić, David Mataja, Ivan Šistov, Dino Crljenica, predstavnik kluba: Dragan Čubelić

STRIJELCI: 0:1 Lalić (18′), 1:1 Grbić (25′), 2:1 Petrović (32′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 4 (0+4); Potpićan ’98 Istra 6 (1+5)

ŽUTI KARTONI: Grbić (32′) – USPINJAČA; P.Drndić (38′), Mataja (40′) – POTPIĆAN ’98 ISTRA

IGRAČ UTAKMICE: Željko Petrović (USPINJAČA)

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …