Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Uspinjača – Solin 3:6 (0:3)

1.HMNL | Uspinjača – Solin 3:6 (0:3)

U prvom susretu 4.kola 1.HMNL Solin je uvjerljivo slavio kod Uspinjače rezultatom 2:6! Za mnoge je to iznenađujući rezultat s obzirom da je Uspinjača nakon 3 odigrana kola bila bez poraza (remi i 2 pobjede).

Delegat: Željko Franić

USPINJAČA: Ivo Krilanović, Dino Bartolucci, Ivan Piplica Leo Mar, Karlo Beronić, Domagoj Durlen, Anton Gaši, Mario Pintar, Mirko Rogošić, Matija Ezgeta, Tino Čirjek, Adonis Dokuzović, trener: Robert Hertl

SOLIN: Marko Odža, Ivan Krešimir Caktaš, Jure Trivković, Ivica Perajica, Robert Vinko Pavičić, Ante Ðikić, Pjero Andrijašević, Ivan Barišić, Stipe Tomičić, Mario Taći, Mirko Žaja, Renato Buzov, trener: Nikola Tomičić

STRIJELCI: 0:1 Buzov (2′), 0:2 Buzov (6′), 0:3 Buzov (13′), 0:4 Trivković (21′), 0:5 Buzov (27′), 1:5 Rogošić (27′), 1:6 Andrijašević (34′), 2:6 Rogošić (37′), 3:6 Gudek (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 6 (1+5); Solin 5 (3+2)

ŽUTI KARTONI: Pavičić (34′) – SOLIN

IGRAČ UTAKMICE: Renato Buzov (SOLIN)

Solin je na gostovanju kod Uspinjače ostvario veliku pobjedu, za mnoge neočekivanu! Goste je do pobjede predvodio super-raspoloženi Buzov, koji je već u 2.minuti doveo Solin u vodstvo, da bi do odmora s još 2 zgoditka trasirao put svoje momčadi do pobjede. Golom Trivkovića i novim zgoditkom Buzova, gosti su u 27.minuti došli do velikih 0:5, te je susret bio odlučen. Za goste je do kraja zabio još Andrijašević, dok su poraz domaćina ublažili Rogošić (2) i Gudek.
Na krilima ove pobjede Solin će u slijedećem kolu tražiti nove bodove protiv Osijeka u svojoj dvorani, dok Uspinjača ide na gostovanje u Vrgorac.

2.HMNL-zapad | Futsal Pula i Jesenje podijelili bodove u derbiju!

U derbiju 6.kola 2.HMNL-zapad Futsal Pula i Jesenje su u dvorani “Mate Parlov” podijelili bodove …

VIDEO | Novo Vrijeme na otvaranju turnira poraženo od Sportinga

Na otvaranju turnira Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka u ruskom Tyumenu, hrvatski prvak Novo …