Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Uspinjača – Square 1:1 (0:0)

1.HMNL | Uspinjača – Square 1:1 (0:0)

U vrlo bitnom susretu za plasman u doigravanje, Uspinjača i Square su podijelili bodove odigravši 1:1! U susretu odigranom u zagrebačkom Fusio centru, ono najbitnije dogodilo se u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 22.minuti golom Cvjetkovića , a bod domaćinu osigurao je Postružin u 35.minuti!
Remi je na koncu zasigurno rezultat s kojim gosti mogu biti zadovoljniji, s obzirom da su sačuvali 4.mjesto koje vodi u doigravanje. No s druge strane, i u Uspinjači nemaju razloga za nezadovoljstvo; s tek bodom manje u odnosu na Square i dalje su apsolutno u igri, te vjerujemo kako ćemo do kraja sezone gleati neizvijesnu borbu za doigravanje.

Delegat: Mirko Holsinger

USPINJAČA: Pavao Ježić, Nikola Stojanović, Mario Skorin, Eugen Gudek, Kristijan Postružin, Dino Bartolucci, Robert Grbić, Dario Šestić, Ivan Piplica, Tino Čirjak, Marko Starčević, Antun Janeš, Filip Opuhač, trener: Alen Jukić

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Marinko Šamija, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Antonio Noković, Antonio Čupić, Alen Turuk, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Cvjetković (22′), 1:1 Postružin (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 8 (3+5); Square 6 (1+5)

ŽUTI KARTONI: Postružin (25′), Gudek (31′) – USPINJAČA

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Cvjetković (SQUARE)

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …

Split porazom od Novog Vremena zaključio polusezonu za zaborav

U susretu 9.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je pobjedom na splitskim Gripama osvojilo naslov jesenskog …