Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Uspinjača – Vrgorac 2:3 (0:0)

1.HMNL | Uspinjača – Vrgorac 2:3 (0:0)

Sjajnim preokretom u završnici susreta, Vrgorac je slavio na gostovanju kod Uspinjače! Nakon prvih 20 minuta bez golova, Uspinjača je povela već u 1.minuti nastavka golom Uremovića. Kada je isti igrač u 33.minuti zabio za 2:0, doimalo se kako će “žuta podmornica” ostvariti novu pobjedu, a Uremović biti junak susreta. No junak se pojavio s druge strane u liku Saše Subotića koji se s 2 zgoditka priključio Postružinu na vrhu liste strijelaca. Najprije je Vuković u 35.minuti vratio nadu gostima, da bi Subotić najprije u 37.minuti zabio za izjednačenje, a onda u poslijednjoj minuti za konačnih 2:3!
Vrgorčani su ovom pobjedom u znatnoj mjeri uvećali svoje šanse za plasman u doigravanje, ostavivši Uspinjaču 3 boda iza sebe. “Nebeskoplavi” su sada na bod od doigravanja (Brod 035), te ih u slijedećem kolu očekuje još jedna izuzetno bitna utakmica za plasman u doigravanje kada im u goste dolazi dubrovački Square. Uspinjača će pak tražiti podvig protiv Futsal Dinama, gdje bi pobjedom oživjeli svoje izglede za plasman u doigravanje.

Delegat: Ivan Župan

USPINJAČA: Kristijan Cingulin, Miguel Gomez Menendez, Antonio Jamičić, Ivan Obšivač, Marko Tomić, Marin Šinjori, Luka Toš, Ivan Piplica, Dado Marinić, Mislav Banek, Antun Janeš, Filip Opuhač, trener: Vibor Hulenić

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Ivan Šalinović, Alen Vuković, Dragan Stanković, Saša Subotić, Marko Vuković, Duško Martinac, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Uremović (21′), 2:0 Uremović (33′), 2:1 A.Vuković (35′), 2:2 Subotić (37′), 2:3 Subotić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 5 (3+2); Vrgorac 4 (2+2)

ŽUTI KARTONI: Šinjori (25′) – USPINJAČA; Martinac (17′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Saša Subotić (VRGORAC)

Novo Vrijeme Apfel pobjednički niz nastavilo trijumfom u “Kutiji šibica”

U susretu 5.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je ostvarilo novu pobjedu za nastavak pobjedničkog niza. …

Crnica preokretom u nastavku do pobjede protiv Olmissuma!

U izuzetno uzbudljivom dvoboju odigranom na šibenskom Baldekinu, Crnica je slavila protiv omiškog Olmissuma preokrenuvši …