Početna | - Naslovna | 1.HMNL | Vrgorac – Potpićan ’98 Istra 4:2 (0:1)

1.HMNL | Vrgorac – Potpićan ’98 Istra 4:2 (0:1)

U poslijednjem susretu 10.kola 1.HMNL Vrgorac je ostvario očekivanu pobjedu kod kuće protiv Potpićana. No nije sve teklo glatko po Vrgorčane. Gosti su na poluvremenu imali minimalnu prednost golom Patrika Drndića iz 14.minute (0:1), da bi “nebeskoplavi” u nastavku preokretom slomili otpor gostiju. Štoviše, momčad Mladena Perice Štrle do punog je bodovnog učinka došla tek u poslijednjoj minuti. Nakon što su Subotić i Martinac preokretom donijeli domaćinu 2:1, u 36.minuti Mataja zabija za 2:2! Imali su gosti bod u džepu sve do poslijednje minute kada najprije Stanković zabija za novu prednost Vrgorčana, da bi pobjedu potvrdio Znaor zabivši za konačnih 4:2! Vrgorac je tako upisao četvrtu ovosezonsku pobjedu, te je došao na samo bod od dubrovačkog Squarea koji zauzima poslijednje mjesto koje vodi u doigravanje. U poslijednjem kolu jesenskog dijela sezone Vrgorac slijedećeg tjedna gostuje u Makarskoj, dok će Potpićan bodove tražiti kod kuće protiv Futsal Dinama.

Delegat: Luka Klaić

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Damir Znaor, Vojko Pervan, Ivan Šalinović, Ivan Zloić, Dragan Stanković, Saša Subotić, Marko Gašpar, Alen Govorko, Duško Martinac, Zrinko Markotić, Vjeko Raos, trener: Mladen Perica-Štrla

POTPIĆAN ’98 ISTRA: Danijel Starčić, Sanel Imširević, Alen Lalić, Patrik Drndić, Elvir Husarić, David Mataja, Ivan Šistov, Dino Crljenica, trener: Milovan Lazendić

STRIJELCI: 0:1 Drndić (14′), 1:1 Martinac (23′), 2:! Subotić (30′), 2:2 Mataja (36′), 3:2 Stanković (40′), 4:2 Znaor (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 8 (4+4); Potpićan ’98 Istra 7 (2+5)

ŽUTI KARTONI: Pervan (14′), Subotić (25′), Kraljević (29′) – VRGORAC
Šistov (23′), Husarić (27′), Starčić (34′) – POTPIĆAN ’98 ISTRA

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …

Split porazom od Novog Vremena zaključio polusezonu za zaborav

U susretu 9.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je pobjedom na splitskim Gripama osvojilo naslov jesenskog …