Početna | - Naslovna | Osijek Kelme i uspinjača Gimka podijelili bodove!

Osijek Kelme i uspinjača Gimka podijelili bodove!

U uzbudljivom susretu odigranom u osječkom Zrinjevcu, Osijek Kelme i Uspinjača Gimka su podijelili bodove odigravši 2:2! Najrealniji je to ishod susreta u kojem su i jedna i druga momčad imale svoje prilike doći do pobjede, a sva 4 zgoditka postignuta su u prvom poluvremenu. Furiozni ulazak u susret Osječani su okrunili golom Pandurevića za 1:0, no već u slijedećoj minuti Toth nastavlja gdje je stao u prošlotjednom dvoboju sa Splitom, te zabija za izjednačenje. Golom Koturovića gosti dolaze do preokreta u 12.minuti, no domaćin je u poslijednjim trenutcima prvog poluvremena ipak došao do izjednačenja golom kajfeša za 2:2! Pokazat će se to na kraju kao konačan ishod ovog susreta u kojem su Osječani prekinuli niz poraza, no momčad Marina Smoje i dalje ostaje na samo jednoj prvenstvenoj pobjedi ostvarenoj protiv fenjeraša Jesenja na otvaranju sezone u Zrinjevcu.

Kolo: 7.kolo
Datum: 16.11.2018.
Dvorana: SD Zrinjevac, Osijek
Gledatelja: 200

OSIJEK KELME – USPINJAČA GIMKA  2:2 (2:2)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Siniša Ličinić
Treći sudac: Tomislav Katinić
Četvrti sudac: Matija Horvatek
Delegat: Smiljko Vranić

OSIJEK KELME: Boris Bolšec, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Dario Tot, Ivica Majić, Dino Bartoluci, Bruno Švitek, Goran Dakić, Antonio Pavlović, trener: Marin Smoje

USPINJAČA GIMKA: Ivan Pavlić, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Antonijo Papac, Silvio Toth, Antonio Jamičić, Bruno Devčić, Tino Čirjak, Renato Koturović, Gordan Duvančić, Franko Jamičić, trener: Korab Morina

STRIJELCI: 1:0 Pandurević (2′), 1:1 Toth (3′), 1:2 Koturović (13′), 2:2 Kajfeš (20′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Osijek Kelme 6 (2+4); Uspinjača Gimka 11 (6+5)

ŽUTI KARTONI: Koturović (5′), Toth (34′) – USPINJAČA GIMKA

IGRAČ UTAKMICE: Andrej Pandurević (OSIJEK KELME)

Heroji 2007 i Split u finalu juniorskog prvenstva Hrvatske!

Heroji 2007 i Split igrat će u finalu juniorskog prvenstva Hrvatske! Nakon uvjerljivih pobjeda u …