Početna | - Naslovna | Alumnus i Uspinjača-Gimka u drami podijelili bodove!

Alumnus i Uspinjača-Gimka u drami podijelili bodove!

U poslijednjem prvoligaškom susretu jesenskog dijela sezone Alumnus i Uspinjača-Gimka su u Sesvetama podijelili bodove odigravši 5:5! U dramatičnom susretu prisutni su gledatelji mogli vidjeti sve što nudi futsal: od golova, žutih i crvenih kartona, do promašenih penala i akumuliranih udaraca. Mataja je u ranoj fazi susreta doveo goste u vodstvo, da bi Durlen nakon isključenja Totha u 14.minuti izjednačio na 1:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, no vrijedi spomenuti da je Mataja u 18.minuti propustio iz penala vratiti prednost na stranu gostiju. U nastavku Žuvela s dva zgoditka donosi prednost Alumnusu (3:1), no gosti s 3 gola u 3 minute vraćaju prednost na svoju stranu (3:4). No nakon isključenja Baneka domaćin dolazi do novog izjednačenja, 4:4! Golom Koturovića u 35.minuti uspinjača-Gimka dolazi još jednom do prednosti, no golom Durlena u 38.minuti Alumnus se još jednom vraća. Do kraja susreta “studenti” su mogli iz akumulacije i do punog plijena, no konačnih 5:5 se doima i najrealnijim ishodom nakon dramatičnih 40 minuta u Jelkovcu.

Delegat: Ivan Župan

ALUMNUS: Matija Vurnek, Domagoj Durlen, Krešimir Tadić, Hrvoje Žuvela, Luka Davidović, Ante Matan, Dražen Ilić, Franjo Matković, Dario Šestić, Mario Modrušan, trener: Jakov Ungarov

USPINJAČA-GIMKA: Ivan Pavlić, Nikola Gudasić, Mislav Banek, Antonijo Papac, Silvio Toth, Antonio Jamičić, Dario Markić, David Mataja, Bruno Devčić, Tino Čirjak, Renato Koturović, Franko Jamičić, trener: Korab Morina

STRIJELCI: 0:1 Mataja (2′), 1:1 Durlen (14′), 2:1 Žuvela (24′), 3:1 Žuvela (25′), 3:2 Gudasić (30′), 3:3 Koturović (31′), 3:4 Markić (32′), 4:4 Matković (33′), 4:5 Koturović (35′), 5:5 Durlen (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 8 (5+3); Uspinjača Gimka 12 (5+7)

ŽUTI KARTONI: Davidović (4′), Šestić (4′), Durlen (26′) – ALUMNUS
Koturović (9′), Banek (24′), Mataja (30′) – USPINJAČA-GIMKA

CRVENI KARTON: Toth (12′), Banek (32′) – USPINJAČA GIMKA

IGRAČ UTAKMICE: Renato Koturović (USPINJAČA-GIMKA)

KUP | Raspored i najava 1/8-finala kupa Hrvatske

Ovog tjedna na rasporedu su susreti 1/8-finala kupa Hrvatske. Nastup u 1/8-finala osiguralo je 13 …

2.HMNL-jug | Odigrani susreti 6.kola

U subotu i nedjelju odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-jug. Murter je pobjedom protiv Konobe Tomić …