Početna | - Naslovna | Alumnus pobjedom protiv Uspinjače nastavlja uspon…

Alumnus pobjedom protiv Uspinjače nastavlja uspon…

Pobjedom protiv gradskog rivala Uspinjače, momčad Alumnusa nastavila je svoj proljetni uspon, te se probila do 6.mjesta koje vodi u doigravanje. Nakon prvih 20 minuta bez zgoditaka, u nastavku su malobrojni gledatelji vidjeli čak 9 zgoditaka. Pobjednik je odlučen u poslijednjih 5 minuta susreta, kada gosti od 2:2 s 3 gola u 3 minute dolaze do nedostižnih 2:5. U završnici je s po jednim zgoditkom sa svake strane postavljen konačan omjer. Uspinjača je tako upisala i treći proljetni poraz, dok je Alumnus u 3 proljetna susreta osvojio vrlo dobrih 7 bodova, čime je došao do mjesta koje vodi u doigravanje.

Delegat: Zdenko Paltrinieri

USPINJAČA: Ivan Pavlić, Silvio Toth, Tino Čirjak, Marko Tomić, Mislav Banek, Filip Opuhač, Antonio Vuk, Luka Gašparinčić, Luka Mravunac, Bruno Jakovljević, Ivan Obšivač, Antun Janeš, Marko Starčević, trener: Zdravko Mavrović

ALUMNUS: Mario Modrušan, Franjo Matković, Ivan Matan, Ivan Tvrtko Pajalić, Filip Pezelj, Filip Arkulin, Matija Vurnek, Hrvoje Žuvela, Domagoj Durlen, Ivan Herceg, Dražen Ilić, Antonio Alfeldi, Saša Ledinščak, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 0:1 Matan (27′), 1:1 Toth (28′), 1:2 Matković (29′), 2:2 Toth (34′), 2:3 Durlen (35′), 2:4 Pajalić (36′), 2:5 Matković (37′), 3:5 Starčević (39′), 3:6 Pezelj (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača 8 (5+3); Alumnus 7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Čirjak (5′), Pavlić (15′), Jakovljević (29′), Banek (29′) – USPINJAČA

Square pobjedom nad Universitasom zaključio sjajnu jesen!

Dubrovački Square je u susretu poslijednjeg jesenskog kola nadigrao oslabljenu momčad splitskog Universitasa. Momčad Antuna …

Split porazom od Novog Vremena zaključio polusezonu za zaborav

U susretu 9.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je pobjedom na splitskim Gripama osvojilo naslov jesenskog …