Početna | - Naslovna | Alumnus pobjedom u Brodu zadržao izglede za doigravanje!

Alumnus pobjedom u Brodu zadržao izglede za doigravanje!

Veliku pobjedu izborili su “studenti” na uvijek neugodnom gostovanju u Slavonskom Brodu. Momčad Jakova Ungarova porazila je Brod 035 rezultatom 1:2, čime je zadržala izglede za plasman u doigravanje. S druge strane, momčad Ivice Ćorluke je u znatno težoj situaciji, te joj nakon ovog susreta ostaju samo teoretski izgledi da izbori povijesni uspjeh. Domaći su poveli u 15.minuti golom Ruheka, a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice, kada “studenti” s 2 gola u dvije minute preko Matana i Durlena dolaze do velikog podviga.

Delegat: Ivan Sović

BROD 035: Tomislav Kovačević, Ivan Ivanagić, Hrvoje Pleše, Mario Petrović, Luka Dubac, Nikola Eror, Igor Mirković, Robert Ruhek, Mirko Soldo, Goran Jurić, Ante Barišić, Luka Đerek, Krešimir Ferić, Darko Milanović, trener: Ivica Ćorluka

ALUMNUS: Mario Modrušan, Franjo Matković, Ivan Matan, Martin Borković, Domagoj Durlen, Luka Davidović, Ivan Herceg, Krešimir Tadić, Dražen Ilić, Antonio Alfeldi, Saša Ledinščak, Matija Vurnek, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1:0 Ruhek (15′), 1:1 Matan (39′), 1:2 Durlen (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 9 (4+5); Alumnus 7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Barišić (18′), Ruhek (35′) – BROD 035
Matan (32′), Durlen (40′) – ALUMNUS

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Matan (ALUMNUS)

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …