Početna | - Naslovna | Alumnus preokretom protiv Crnice do nove pobjede!

Alumnus preokretom protiv Crnice do nove pobjede!

U poslijednjem susretu 17.kola 1.HMNL Alumnus je velikim preokretom protiv Crnice ostvario novu pobjedu, te se ozbiljno uključio u borbu za doigravanje. Momčad Jakova Ungarova ostvarila je drugu pobjedu u nizu, čime je došla na 3 boda od Splita i Crnice, te nas po svemu sudeći očekuje do poslijednjeg kola neizvijesna borba za plasman u doigravanje.
Obe momčadi u ovaj su susret ušle oslabljene. Kod domaćina nije bilo Perkovića i Durlena, dok kod gostiju u sastavu nije bilo Šamije i Vukovića, no debitantski nastup u dresu šibenske momčadi imao je Brazilac Rafinha. Crnica je povela u 13.minuti kada Rafinha proigrava Subotića koji zabija za 0:1! Brazilac je debitantski nastup dobro otvorio, no morao je igru napustiti zbog ozljede, a gosti su stečenu prednost sačuvali i na odmor otišli s minimalnih 0:1! Rezultat se nije mijenjao sve do 29.minute kada Subotić još jednom zabija, te se činilo da će gosti ostvariti pobjedu. No ipak, lijepu prednost Crnica je prosula u dvije minute, te Alumnus golovima Pezelja i Ante Matana dolazi do 2:2! u obostrano otvorenoj igri bilo je nekoliko sjajnih prilika na obe strane, no mreže su mirovale sve do poslijednje minute, kada Alumnus dolazi do gola vrijednog 3 boda. Strateg domaćih Jakov Ungarov hrabro je išao na sve ili ništa s golmanom-igračem, a rizik mu se isplatio pola minute prije kraja kada Markić zabija za potpuni preokret, 3:2! Do kraja su gosti pokušali doći do izjednačenja, no bez uspjeha. Alumnus je ostvario vrijednu pobjedu, kojom se maksimalno komplicira borba za doigravanje.

Delegat: Stipo Perić

ALUMNUS: Mario Modrušan, Ivan Matan, Dražen Ilić, Dario Markić, Hrvoje Žuvela, Ante Matan, Ivan Herceg, Filip Pezelj, Dario Šestić, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

CRNICA: Filip Radaj, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Ante Mijat, Rafael Teixeira Lopes Rafinha, Antonio Perić, Josip Radić, Ante Ban, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Subotić (13′), 0:2 Subotić (29′), 1:2 Pezelj (33′), 2:2 A.Matan (34′), 3:2 Markić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 4 (2+2); Crnica 8 (4+4)

IGRAČ UTAKMICE: Filip Pezelj (ALUMNUS)

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …