Početna | - Naslovna | Crnica i Square podijelili bodove na Baldekinu!

Crnica i Square podijelili bodove na Baldekinu!

U izuzetno bitnom susretu za plasman u doigravanje, Crnica i Square su podijelili bodove odigravši 2:2! Crnica je povela u 15.minuti golom Pavića, no u nastavku gosti golovima Leovskog i Daničića dolaze do preokreta. Domaći su na koncu ipak izbjegli poraz, te su golom Vukovića izborili remi koji ih zadržava u povoljnoj situaciji uoči poslijednja 2 kola. Crnica uz gostovanje u Splitu na svom parketu dočekuje Albonu Potpićan ’98, te bi im 3 boda u poslijednjem kolu trebala biti dovoljna za plasman u doigravanje. Square pak u poslijednja dva kola igra kod kuće protiv Albone Potpićan ’98 i Alumnusa, te bi s dvije pobjede uz povoljan rasplet ostalih susreta momčad Antuna Bačića mogla izboriti plasman u doigravanje.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Filip Radaj, Marko Marčić, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Ante Mijat, Dragan Vuković, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Ivan Zorica, trener: Mladen Perica-Štrla

SQUARE: Alen Turuk, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Igor Leovski, Ante Daničić, Niko Zrilić, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Pavić (15′), 1:1 Leovski (22′), 1:2 Daničić (31′), 2:2 Vuković (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 7 (3+4); Square 7 (4+3)

ŽUTI KARTONI: Daničić (30′), Tikvica (31′) – SQUARE

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …

Tomislav Horvat: “Želim rezultatski iskorak u Elitnoj rundi!”

Tomislav Horvat, trener Novog Vremena Apfel, nije krio zadovoljstvo nakon što su Makarani sva tri …