Početna | - Naslovna | Crnica konačno do pobjede, Osijek u negativnom nizu!

Crnica konačno do pobjede, Osijek u negativnom nizu!

U susretu 6.kola 1.HMNL Crnica je na Baldekinu porazila Osijek Kelme rezultatom 6:4! Šibenčani su tako nakon 3 susreta bez pobjede konačno došli do trijumfa, produljivši tako negativan niz “bijelo-plavih” koji su nakon 3 uvodne pobjede ušli u negativan niz, te im je poraz u Šibeniku treći u nizu.
U dinamičnoj i vrlo zanimljivoj utakmici Crnica je imala rezultatsku prednost od prve do poslijednje minute, no gosti su uvijek bili u minimalnom zaostatku državši utakmicu neizvijesnom do poslijednje minute.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Robert Mišković, Mario Žumberac, Ivan Škugor, Ante Mijat, Dragan Vuković, Stjepan Perišić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Ivan Zorica, trener: Robertino Jelovčić

OSIJEK KELME: Željko Konrad, Matijas Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Robert Nospak, Marko Jularić, Goran Dakić, Gordan Duvančić, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 1:0 Vuković (1′), 2:0 Šamija (5′), 2:1 Mijić (6′), 3:1 Perić (8′), 3:2 Duvančić (22′), 4:2 Vuković (23′), 4:3 Duvančić (23′), 5:3 Radić (25′), 5:4 Mijić (28′), 6:4 Mijat (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 8 (5+3); Osijek Kelme 8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Žumberac (6′) – CRNICA
Konrad (14′), Pandurević (25′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …