Početna | - Naslovna | Crnica pobjednik četvrtog izdanja Kupa grada Šibenika!

Crnica pobjednik četvrtog izdanja Kupa grada Šibenika!

Šibenska Crnica pobjednik je četvrtog po redu izdanja Kupa grada Šibenika! Tradicionalni je to turnir koji se održava u sklopu obilježavanja dana grada Šibenika. Na turniru su sudjelovale četiri hrvatske prvoligaške momčadi a ulaz je bio slobodan.

U prvom polufinalu Crnica je s minimalnih 1-0 slavila protiv Splita. Trenutak odluke dogodio se u poslijednjoj minuti prvog poluvremena, kada Subotić zabija za pobjedu domaćina. U drugom polufinalu dubrovački Square je bio bolji od zagrebačke Uspinjače-Gimke. Zagrepčani su poveli već u 3.minuti golom Mataje, no Square je do odmora izjednačio golom Hrkača, a u nastavku autogolom Gudasića te golom Cvjetkovića došao do konačnih 3-1.

U finalu uzbuđenja nije nedostajalo. Square je protiv Crnice dvaput vodio golovima Keka i Gašpara, no Šibenčani su na koncu ipak slavili. Vuković je dvaput zabijao za poravnanje, da bi pobjedu Crnici donio Subotić 2 minute prije kraja. Spomenimo i kako je u utakmici za 3.mjesto Uspinjača Gimka slavila protiv Splita rezultatom 4-3.

Najboljim igračem turnira proglašen je Marinko Šamija iz redova domaćina, najbolji strijelac je Dragan Vuković, dok je najbolji vratar Alen Turuk. U najboljoj petorci turnira su Alen Turuk, Marinko Šamija, Mirko Hrkač, Filip Kosor i Kristijan Postružin.

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …