Početna | - Naslovna | Crnica pobjedom u Brodu osigurala doigravanje!

Crnica pobjedom u Brodu osigurala doigravanje!

U susretu 21.kola 1.HMNL Crnica je slavila na gostovaju u Slavonskom Brodu, čime je momčad Mladena Perice Štrle osigurala plasman u doigravanje. Pobjeda 4:5 odaje dojam neizvijesne i uzbudljive utakmice, no Šibenčani su imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, te su od vodstva 0:5 dozvolili domaćinu da na koncu pretrpi tek minimalan poraz.
Crnica je povela u 5.minuti kada Perić na drugoj vratnici proigrava Radića koji zabija za 0:1! Rezultat se nije mijenjao do 10.minute, kada Škugor efektno petom zabija za 0:2! Rezultat se do odmora nije mijenjao, a onda u nastavku Crnica dolazi do velike prednosti. Igrala se 23.minuta kada Rafinha na dodavanje Radića zabija za 0:3, a u 29.minuti sve je sam napravio kapetan gostiju Vuković i donio Crnici velikih 0:4! U 35.minuti Vuković svojim drugim zgoditkom zabija za 0:5, i kad se već činilo da će Šibenčani ostvariti uvjerljivu pobjedu, bude se domaći. Ivanagić i Munjiza probudili su nadu domaćina, a golom kapetana Petrovića domaćin dolazi do 3:5! No ipak, gosti su se uspješno obranili, te je domaćin tek na samom isteku vremena postigao zgoditak koji ostavlja dojam neizvijesnosti. Crnica je slavila rezultatom 4:5, te je zahvaljujući porazu Alumnusa od Futsal Dinama osigurala plasman u doigravanje. Šibenčani će po svemu sudeći ligaški dio sezone okončati na 8.mjestu, čime bi u četvrtfinalu doigravanja trebali ići na Novo Vrijeme Apfel. U poslijednjem kolu na Baldekinu gostuje dubrovački Square, a Crnica bi pobjedom uz poraz Splita kod kuće od Jesenja mogla i do 7.mjesta, no to je ipak teško za očekivati. Brod 035 će se pak od prvoligaškog futsala oprostiti kod aktualnog prvaka u Makarskoj.

Delegat: Ivan Sović

BROD 035:Tomislav Kovačević, Aleksandar Munjiza, Almedin Bundavica, Matej Gačić, Igor Mirković, Matej Brkić, Mario Petrović, Ivan Tunuković, Ivan Ivanagić, Luka Dubac, Dražen Čavar, Željko Konrad, trener: Ivica Ćorluka

CRNICA: Filip Radaj, Niko Škugor, Alen Protega, Božidar Jelovčić, Dragan Vuković, Rafael Teixeira Lopes Rafinha, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, trener: Mladen Perica Štrla

STRIJELCI: 0:1 Radić (5′), 0:2 Škugor (10′), 0:3 Rafinha (23′), 0:4 Vuković (29′), 0:5 Vuković (35′), 1:5 Ivanagić (36′), 2:5 Munjiza (36′), 3:5 Petrović (38′), 4:5 Bundavica (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035  8 (4+4); Crnica 10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Mirković (24′), Brkić (26′) – BROD 035

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

Poznati polufinalisti završnice juniorskog prvenstva Hrvatske!

Poznati su polufinalisti na završnom turniru juniorskog prvenstva Hrvatske, koji se održava u Puli. Split …