Početna | - Naslovna | Crnica prekinula pobjednički niz Novog Vremena Apfel!

Crnica prekinula pobjednički niz Novog Vremena Apfel!

Gotovo 9 mjeseci trajao je pobjednički niz Novog Vremena Apfel na prvoligaškim parketima Hrvatske! Taj niz zaustavljen je večeras na šibenskom Baldekinu, gdje je Crnica protiv aktualnog prvaka slavila rezultatom 4-2 u sklopu 7.kola 1.HMNL! Makarani su poslijednji prvenstveni poraz upisali 1.ožujka, u sklopu 17.kola prošle sezone, kada su u Dubrovniku poraženi rezultatom 4-3. Nakon toga Novo Vrijeme ulazi u pobjedničku seriju i osvaja naslov prvaka, a pobjednički niz nastavljen je i u 5 prvenstvenih dvoboja ove sezone. Istina, Makarani su poraženi u osmini-finala kupa u Omišu, no riječ je o kup-natjecanju gdje je uz to poraz došao nakon ruleta penala.
Šibenčani su nastupili bez Pavičića, koji je isključen u četvrtfinalu kupa u Splitu, kao i trener Mladen Perica-Štrla koji je u istom dvoboju udaljen s klupe. No i bez spomenutih aduta Crnica je odigrala sjajnu utakmicu i na koncu ostvarila veliku pobjedu. Gosti su poveli u 6.minuti, kada na dodavanje Lucasa za 0-1 zabija Pulinho. Crnica je uzvratila 3 minute kasnije kada na dodavanje Vukovića za 1-1 zabija Subotić. U poslijednjim sekundama 1.poluvremena Crnica dolazi do prednosti. Subotić je ovoga puta u ulozi asistenta, a za 2-1 zabija Perić. Rezultat se nije mijenjao sve do 30.minute kada Šamija zabija za 3-1 i dovodi Šibenčane na prag pobjede. Gosti se u igru vraćaju sjajnim zgoditkom Bajrušovića u 34.minuti, a u neizvijesnoj završnici gosti napadaju s golmanom-igračem, a to koristi Protega i sa zvukom sirene zabija za potvrdu pobjede svoje momčadi, 4-2!

Delegat: Alen Huzjak

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Tony Rubelj, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, predstavnik kluba: Hrvoje Slavica

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva Paulinho, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Matej Fideršek, Sven Anton Horvath, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Tomislav Horvat.

STRIJELCI: 0-1 Pulinho (6′), 1-1 Subotić (9′), 2-1 Perić (20′), 3-1 Šamija (30′), 3-2 Bajrušović (34′), 4-2 Protega (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 6 (2+4); Novo Vrijeme Apfel  7 (5+2)

ŽUTI KARTONI: Perić (11′), Radaj (40′) – CRNICA
Kazazić (30′), Fideršek (37′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Saša Subotić (CRNICA)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …