Početna | - Naslovna | Crnica protiv Jesenja do prve ovosezonske pobjede!

Crnica protiv Jesenja do prve ovosezonske pobjede!

U poslijednjem susretu 4.kola 1.HMNL Crnica je n svom parketu slavila protiv Jesenja rezultatom 4:2! Momčad Mladena Perice-Štrle je tako nakon 2 remija u prva 3 kola ostvarila i prvu ovosezonsku pobjedu, premda do nje nije došla lako. Šibenčani su nastupili bez nekoliko stožernih igrača; nedostajali su Šamija, Subotić i Radić, no i gosti su u Šibenik došli u znatno oslabljenom sastavu.
Nakon golijade u prvih 10 minuta, za očekivati je bilo znatno efikasniju utakmicu. Crnica je povela nakon samo 22 sekunde igre kada Protega zabija za 1:0! U drugoj minuti još se jednom trese mreža gostiju. Vuković je zabio za povećanje vodstva, te se doimalo da će momčad Mladena Perice-Štrle lako doći do pobjede. No gosti se bude, te preko Gamileca nakon “indirekta” dolaze do smanjenja vodstva. Crnica je vrlo brzo uzvratila golom Vukičevića, da bi golijadu zaključio Gamilec svojim drugim zgoditkom za 3:2 na polovici prvog poluvremena. Do odmora se rezultat nije mijenjao iako su gosti u nekoliko navrata ozbiljno zaprijetili. Štoviše, do kraja susreta vidjeli smo tek jedan zgoditak. Vuković je početkom drugog poluvremena svojim drugim zgoditkom donio mirniji nastavak domaćinu, koji je tako upisao prvu ovosezonsku pobjedu. Jesenje je pak usprkos dobrom dojmu ostalo na dnu ljestvice kao jedina momčad bez pobjede nakon 4 odigrana kola.

Delegat: Vladimir Romić

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Ivan Škugor, Alen Protega, Božidar Jelovčić, Dragan Vuković, Antonio Perić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

JESENJE: Danijel Končevski, Alen Kovačec, Filip Janžek, Josip Cvilko, Davor Presečki, Renato Rumbak, Denis Gamilec, Krešo Puljek, Marko Strabić, trener: Branko Digula

STRIJELCI: 1:0 Protega (1′), 2:0 Vuković (2′), 2:1 Gamilec (5′), 3:1 Vukičević (5′), 3:2 Gamilec (9′), 4:2 Vuković (23′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 6 (3+3); Jesenje 4 (2+2)

ŽUTI KARTONI: Vuković (27′) – CRNICA

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

Teo Strunje: ‘Još uvijek vjerujem da se prvenstvo može dovršiti’

Razgovarali smo s Teom Strunjom, trenerom Novog Vremena Apfel, aktualnog prvaka Hrvatske koji nakon 15 …

Mladen Perica-Štrla: ‘Ne vjerujem da će se prvenstvo nastaviti…’

Mladen Perica-Štrla trener je šibenske Crnice, koja ove sezone bilježi sjajne rezultate. Šibenčani trenutno drže …