Početna | - Naslovna | Crnica rutinski do pobjede protiv Broda 035!

Crnica rutinski do pobjede protiv Broda 035!

U susretu 16.kola 1.HMNL, Crnica je na svom parketu ostvarila novu pobjedu i načinila novi korak prema doigravanju. Momčad Mladena Perice-Štrle je na Baldekinu porazila Brod 035 rezultatom 8:2! Šibenčani su susret prelomili u svoju korist krajem prvog poluvremena, kada s 3 postignuta gola u 2 minute dolaze do velikih 5:1! Spomenimo i kako su u 11.minuti isključeni treneri obe momčadi zbog međusobnog vrijeđanja. U završnici susreta kod gostiju je isključen Ruhek, nakon čega mladi Marčić postiže premijerni zgoditak za prvu momčad Crnice.

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

BROD 035: Darko Milanović, Ante Barišić, Matej Brkić, Mario Petrović, Matej Gačić, Igor Mirković, Robert Ruhek, Krešimir Ferić, Tomislav Kovačević, Almedin Bundavica, trener: Ivica Ćorluka

STRIJELCI: 1:0 Radić (6′), 2:0 I.Škugor (7′), 2:1 Kovačević (14′), 3:1 Pavić (18′), 4:1 I.Škugor (18′), 5:1 Perišić (19′), 6:1 Nospak (25′), 6:2 Mirković (31′), 7:2 Pavić (35′), 8:2 Marčić (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 6 (3+3); Brod 035  7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Petrović (13′), Bundavica (39′), Mirković (39′) – BROD 035

CRVENI KARTON: Ruhek (38′) – BROD 035

Hrvatska nadigrala San Marino u “predigri” za Češku!

Hrvatska futsalska reprezentacija na Rabu je nadigrala San Marino u prijateljskom dvoboju odigranom povodom 50-godišnjice …

Perišić i Pavić iz Crnice prešli u Olmissum!

Nikola Pavić i Stjepan Perišić više nisu igrači šibenske Crnice. Prvoligaš s Baldekina na svojim …