Početna | - Naslovna | Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Šibenska Crnica je u 11.kolu upisala šesti ovosezonski remi! Momčad Mladena Perice-Štrle s pravom krasi epitet “kraljevi remija”. U Dubrovniku je Crnica odigrala 3:3 protiv Squarea, a junak gostiju je Vukičević koji je postigao sva 3 zgoditka za svoju momčad.

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Alen Turuk, Leonardo Dos Santos, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Andro Zarač, Adriano Darrer, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Maro Đuraš, Zoran Primić, trener: Antun Bačić

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Vukičević (17′), 1:1 Pele (19′), 2:1 Džanković (20′), 2:2 Vukičević (26′), 3:2 Đuraš (28′), 3:3 Vukičević (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 8 (4+4); Crnica 2 (1+1)

ŽUTI KARTONI: Rezo (18′), Đuraš (37′) – SQUARE; Subotić (20′) – CRNICA

CRVENI KARTON: Džanković (31′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Josip Vukičević (CRNICA)

Većim dijelom prvog poluvremena vratari su bili u naslovnim ulogama. Crnica se pokazala kao vrlo dobra momčad ravnopravno pariravši Squareu, a vrlo dobru igru gosti su okrunili vodećim zgoditkom u 17.minuti kada Vukičević zabija za 0:1! No domaćin je brzo uzvratio i u završne dvije minute preokretom došao do prednosti nakon prvih 20 minuta. Najprije je Pele odmjerenim udarcem zabio za 1:1, da bi nakon toga Džanković lijepo prošao po lijevoj strani i zabio u suprotni kut za 2:1! U nastavak domaćin ulazi bolje te ozbiljno prijeti golu Crnice. I kad se očekivalo da Square dobru igru okruni novim zgoditkom, ukazao se još jednom Vukičević i svojim drugim zgoditkom donio izjednačenje gostima (2:2). No Square samo dvije minute kasnije dolazi do nove prednosti. Pele je s desne strane ubacio u sredinu za Đuraša koji zabija za 3:2! U 31.minuti Perića u prodoru prekršajem zaustavlja Džanković, te mu sudac Mujan pokazuje put u svlačionicu. S igračem više Crnica ne uspijeva izjednačiti, a najveću priliku propustili su preko Ljubića čiji je udarac zaustavila vratnica. Nakon toga gosti prelaze na igru s Nikom Škugorom u ulozi golmana-igrača, te vrlo brzo dolaze do izjednačenja trećim zgoditkom raspoloženog Vukičevića. Pokušali su nakon toga domaći igrom s golmanom-igračem doći do pobjede, no bez uspjeha. Ostalo je 3:3, čime je Crnica osvojila vrijedan bod i produljila niz nepobjedivosti na nevjerovatnih 10 susreta. Podsjetimo, jedini jesenski poraz Šibenčani su nesretno pretrpjeli u 1.kolu u Makarskoj, nakon čega su u 10 susreta ostvarili 4 pobjede i 6 remija. Square je ovim remijem pao na 3.mjesto, dok Šibenčani imaju 2 boda manje, te možemo reći da je iza obe momčadi vrlo dobra jesen koja im daje razloga za vjerovati u uspješnu sezonu.

Square u Brodu nastavio svoj proljetni pobjednički niz!

U dvoboju 16.kola 1.HMNL dubrovački Square ostvario je novu prvenstvenu pobjedu i potvrdio dobru proljetnu …

Uspinjača Gimka preokretom do pobjede kod Crnice!

Uspinjača-Gimka je ostvarila vrijednu pobjedu na gostovanju u Šibeniku! Momčad Koraba Morine slavila je kod …