Početna | - Naslovna | Crnica u samoj završnici do pobjede kod Universitasa!

Crnica u samoj završnici do pobjede kod Universitasa!

U izuzetno uzbudljivom i nadasve korektnom susretu odigranom na splitskim Gripama, Crnica je slavila protiv Universitasa rezultatom 2-3. Gosti su poveli u 6.minuti kada Subotić zabija za 0-1. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor, a u nastavku bilježimo veća uzbuđenja. Najprije je Gotovac svojim premijernim zgoditkom za ‘studente’ izjednačio na 1-1, no u 26.minuti gosti golom Perića na dodavanje Savolainena dolaze do nove prednosti, 1-2. U 31.minuti ‘studenti’ dolaze do novog izjednačenja. Crnjac je u ulozi asistenta, a Tustonjić zabija za novo izjednačenje, 2-2. I kad se već doimalo da će susret okončati podjelom bodova, ukazao se Dragan Vuković i golom 7 sekundi prije kraja donosi gostima veliku pobjedu. Šibenčani su tako na otvaranju sezone osvojili velika tri boda, te s optimizmom gledaju na nastavak sezone.

Delegat: Luka Klaić

UNIVERSITAS: Franko Bilić, Ante Mijić, Jure Trivković, Ante Crnjac, Josip Juretić, Ivan Gotovac, Mario Taći, Ante Peša, Ivor Šuljić, Ivan Tustonjić, Nikola Moro, Ivan Prusac, trener: Marin Mandić

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Robert-Vinko Pavičić, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Tony Rubelj, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0-1 Subotić (6′), 1-1 Gotovac (21′), 1-2 Perić (26′), 2-2 Tustonjić (31′), 2-3 Vuković (40′)

ŽUTI KARTONI: Radić (26′) – CRNICA

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

FOTO & VIDEO | Ukrajina – Hrvatska 3-4 (1-2)

U uzvratnom prijateljskom susretu u ukrajinskom Čerkasyju, Hrvatska je slavila protiv Ukrajine rezultatom 3-4 uzvrativši …

Hrvatska u uzvratu slavila u Ukrajini!

U drugom prijateljskom dvoboju u ukrajinskom Čerkasyju, Hrvatska je slavila protiv Ukrajine rezultatom 3-4 uzvrativši …