Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo deklasirao Crnicu na Baldekinu!

Futsal Dinamo deklasirao Crnicu na Baldekinu!

U susretu 14.kola 1.HMNL Futsal Dinamo je na šibenskom Baldekinu ostvario uvjerljivu pobjedu nadigravši Crnicu rezultatom 0:5! Gosti su poveli već u 2.minuti, da bi u nastavku nakon isključenja Miškovića došli do uvjerljive pobjede.

Delegat: Vladimir Romić

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Ante Mijat, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

FUTSAL DINAMO: Tomislav Hercigonja, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Marko Starčević, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Penava (2′), 0:2 Kanjuh (26′), 0:3 Čekol (30′), 0:4 Matošević (31′), 0:5 Čekol (31′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 8 (5+3); Futsal Dinamo 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Mišković (25′) – CRNICA

CRVENI KARTON: Mišković (26′) – CRNICA

IGRAČ UTAKMICE: Kristian Čekol (FUTSAL DINAMO)

Gosti su vrlo rano poveli. Igrala se 2.minuta susreta kada Kanjuh s lijeve strane ubacuje u sredinu, gdje se lopta odbija od Penave i završava u golu za 0:1! U slijedećoj minuti mogli su gosti do povećanja vodstva. Matošević je s lijeve strane izišao sam pred Miškovića, no puca pored suprotne vratnice. Prvu ozbiljniju prijetnju Crnice bilježimo u 5.minuti kada Protega dugom loptom proigrava Subotića, čiji udarac iz okreta brani vratar Hercigonja. Uslijedilo je razdoblje inicijative Crnice, no bez konkretnih prilika. Slijedeću veliku priliku bilježimo u 12.minuti kada Matošević s desne strane izlazi sam pred Miškovića, no još jednom puca pored gola. Nedugo zatim još je jednom Matošević u matnoj situaciji, pokušava driblati vratara Miškovića koji iz ovog dvoboja izlazi kao pobjednik. U 14.minuti bilježimo lijepu akciju domaćina; Vuković je povratnom loptom proigrao Protegu koji sa 8 metara silovito puca pored suprotne vratnice. Do kraja poluvremena nije bilo izglednijih prilika, te se na odmor otišlo s minimalnom prednošću gostiju.
Već u prvoj minuti nastavka domaćin je zaprijetio preko Šimije, čiji udarac s poprilične udaljenosti prolazi za malo pored vratnice. U 23.minuti gosti su propustili veliku priliku za povećanje prednosti. Šamija je izgubio loptu kao poslijednji igrač, a u situaciji 3 na 1 Mišković sjajnom intervencijom spašava domaćina. U slijedećoj minuti Vuković je po desnoj strani lijepo prošao Matoševića, no njegov oštar ubačaj na drugu vratnicu nitko nije uspio zahvatiti. U 25.minuti gosti su propustili još jednu veliku priliku. Grcić je s desne strane ubacio na drugu vratnicu, gdje ostaje potpuno sam Dekanić, no uspijeva prebaciti prazan gol. U slijedećoj minuti Dekanića u kaznenom prostoru ruši Mišković, te zavrijeđuje drugi žuti karton, a Kanjuh je iz penala rutinski zabio za 0:2! U 30.minuti gosti su definitivno slomili otpor domaćine. U lijepo odigranoj polukontri Čekol je s desne strane izišao sam pred vratara Radaja i efektno ga prebacio za velikih 0:3!  Suočeni s rezultatskim zaostatkom domaćin prelazi na igru s Škugorom u ulozi golmana-igrača, no bez uspjeha. Naprotiv, već u prvom napadu domaći gube loptu na centru, a Matošević zabija u prazan gol za 0:4! Nije prošlo niti pola minute, a gosti još jednom zabijaju. Novim zgoditkom Čekola potopljen je brod domaćih, 0:5! Susret je tu praktički bio gotov. Domaćin je igrajući s golmanom-igračem pokušao doći barem do utješnog pogotka, no bez uspjeha. Futsal Dinamo je sačuvao svoju mrežu, nanijevši Crnici težak poraz.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …