Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo i Alumnus podijelili bodove u Domu sportova

Futsal Dinamo i Alumnus podijelili bodove u Domu sportova

U zagrebačkom derbiju odigranom u dvorani “Dom sportova”, Futsal Dinamo i Alumnus Sesvete su podijelili bodove odigravši 2-2. U vrlo dobrom susretu odigranom pred oko 1500 gledatelja, Futsal Dinamo je dvaput vodio, no to mu nije bilo dostatno da dođe do pobjede. Gosti su se u oba navrata uspješno vraćali u igru, te su i drugi put ove sezone remizirali s Futsal Dinamom, s kojim su do ove sezone redovito bilježili poraze.
Futsal Dinamo je poveo u 13.minuti, kada se Mudronja lijepo oslobodio svog čuvara na poziciji pivota i zabio za 1-0! No Alumnus je vrlo brzo uzvratio. Igrala se 15.minuta kada Ivan Matan prolazi po lijevoj strani i proigrava u sredini Markića koji s vrha kaznenog prostora zabija za 1-1! I kad se već činilo da će se na odmor otići s neodlučenim rezultatom, ukazao se Kristijan Grbeša i u svom stilu proslavio povratak u modri dres. Dvije sekunde prije kraja poluvremena Grbić je iz korneras lijeve strane dao povratnu loptu za Grbešu koji s 12 metara prizemnim udarcem sa zvukom sirene savladava Jamičića za 2-1! U nastavku gosti dolaze do izjednačenja u 27.minuti nakon loše reakcije Mužara u obrani, što kažnjava Perković koji s lijeve strane ostaje sam pred Hercegom i zabija za 2-2. Rezultat se do kraja susreta nije mijenjao, te su gosti odnijeli vrijedan bod iz grotla Doma sportova.

Kolo: 12.kolo
Datum: 14.02.2020.
Vrijeme: 18:00
Dvorana: SD Dom sportova, Zagreb
Gledatelja: 1500

FUTSAL DINAMO – ALUMNUS SESVETE  2-2 (2-1)

Prvi sudac: Josip Knezović
Drugi sudac: Miloslav Šimac
Treći sudac: Saša Malbašić
Četvrti sudac: Zlatko Ilčić
Delegat: Ivan Župan

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Jakov Mudronja, Pave Mudronja, Karlo Maloševac, trener: Alen Jukić

ALUMNUS SESVETE: Franko Jamičić, Ivan Matan, Nikola Perković, Ante Matan, Dario Markić, Filip Ukalović, Matija Rajh, Filip Pezelj, Saša Ledinščak, Mario Modrušan, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 1-0 J.Mudronja (13′), 1-1 Markić (15′), 2-1 Grbeša (20′), 2-2 Perković (27′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 6 (1+5); Alumnus Sesvete 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Prgomet (35′), Kanjuh (39′) – FUTSAL DINAMO
Markić (31′), Perković (32′) – ALUMNUS SESVETE

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Matan (ALUMNUS SESVETE)

Branko Laura: ‘Nastavak natjecanja nije realna opcija!’

Branko Laura je preuzeo klupu splitskih ‘bijelih’ u nezavidnoj situaciji borbe za opstanak. Iako splitski …

Teo Strunje: ‘Još uvijek vjerujem da se prvenstvo može dovršiti’

Razgovarali smo s Teom Strunjom, trenerom Novog Vremena Apfel, aktualnog prvaka Hrvatske koji nakon 15 …