Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo nastavio agoniju Osijek Kelmea…

Futsal Dinamo nastavio agoniju Osijek Kelmea…

U dvoboju dvije momčadi koje nisu oduševile u dosadašnjem dijelu prvenstvenog natjecanja, Futsal Dinamo je slavio protiv Osijek Kelmea rezultatom 5:1! Momčad Miće Martića tek je u drugom poluvremenu slomila otpor gostiju koji su tako upisali peti uzastopni poraz. Poveli su gosti u 7.minuti golom Bartolucija, da bi nakon promašenog penala Kanjuha za 1:1 zabio Rajh na dodavanje Matoševića u 14.minuti susreta. U ranoj fazi nastavka “modri” su prelomili susret u svoju korist, kada golovima Penave i Grcića dolaze do 3:1! Sredinom nastavka Kanjuh zabija za 4:1, nakon čega gosti prelaze na igru s golmanom-igračem. Konačan omjer postavio je Rajh svojim drugim zgoditkom u 35.minuti za uvjerljivih 5:1! Futsal Dinamo je tako ostvario drugu ovosezonsku pobjedu kojom “modri” dolaze do gornjeg dijela ljestvice. Osijek Kelme pak ostaje u nezavidnoj situaciji pri samom dnu prvenstvene ljestvice.

Delegat: Ivan Župan

FUTSAL DINAMO: Karlo Maloševac, Dominik Cvišić, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Daniel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

OSIJEK KELME: Boris Bolšec, Matias Mijić, Andrej Pandurević, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Ivica Majić, Dino Bartoluci, Goran Dakić, Antonio Pavlović, trener: Marin Smoje

STRIJELCI: 0:1 Bartoluci (7′), 1:1 Rajh (14′), 2:1 Penava (22′), 3:1 Grcić (24′), 4:1 Kanjuh (29′), 5:1 Rajh (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 6 (2+4); Osijek Kelme 6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: Prgomet (26′) – FUTSAL DINAMO; Bartoluci (15′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Matija Rajh (FUTSAL DINAMO)

2.HMNL-jug | Odigrani susreti 6.kola

U subotu i nedjelju odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-jug. Murter je pobjedom protiv Konobe Tomić …

Razigrani Pele odveo Square do pobjede nad Splitom

U susretu 5.kola 1.HMNL Square je na svom parketu ostvario treću ovosezonsku pobjedu vrijednu skoka …