Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo potopio Albonu Potpićan ’98…

Futsal Dinamo potopio Albonu Potpićan ’98…

U susretu 7.kola 1.HMNL Futsal Dinamo je upisao šestu ovosezonsku pobjedu. U Labinu je momčad Miće Martića nadigrala Albonu Potpićan ’98 i na koncu upisala uvjerljivu pobjedu, 4:13!
Domaćin se dobro držao do druge polovine prvog poluvremena, a onda je uslijedio potop, te je već nakon prvih 20 minuta sve bilo jasno. Momčad Tihomira Tomića upisala je novi poraz, te je jedina momčad bez osvojenog boda u prvoligaškom društvu. No itekako poražavajuće izgleda podatak da je od 7 poraza Albona Potpićan ’98 u njih čak 5 primila dvoznamenkast broj zgoditaka. U konačnici dobijemo zbroj od čak 70 primljenih zgoditaka u 7 odigranih susreta. Futsal Dinamo pak nastavlja svoju pobjedničku seriju, te im je poraz od Split Tommyja u 1.kolu jedini ovosezonski gubitak bodova. Pobjedom je momčad Miće Martića barem nakratko zasjela na vrh ljestvice, uoči sutrašnjeg dvoboja z Zagrebu gdje Splićane dočekuje Uspinjača.

Kolo: 7.kolo
Datum: 17.11.2017.
Vrijeme: 19:30
Dvorana: SC Franko Mileta, Labin
Gledatelja: 200

ALBONA POTPIĆAN ’98 – FUTSAL DINAMO  4:13 (4:8)

Prvi sudac:  Josip Dujmić
Drugi sudac: Toni Cvijović
Treći sudac: Stjepan Lukin
Četvrti sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Željko Franić

ALBONA POTPIĆAN 98: Nikola Zahtila, Patrik Drndić, Ermin Jašarević, Dominko Stojak, Almir Mehić, Danijel Starčić, Josip Zdrilić, Patrick Barlessi, Elvis Mehić, Sanel Bojkić, Stefano Jurković, Fatos Hoxha, trener: Tihomir Tomić

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Đulvat, Davor Kanjuh, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Tomislav Hercigonja, Ivan Šulentić, Matija Rajh, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Ivan Herceg, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Grbeša (3′), 1:1 Jašarević (7′), 1:2 Herceg (8′), 2:2 Hoxha (12′), 2:3 Prgomet (14′), 2:4 Prgomet (14′), 2:5 Prgomet (15′), 2:6 Grbeša (16′), 3:6 Mehić (18′), 3:7 Kanjuh (18′), 4:7 Mehić (19′), 4:8 Kanjuh (20′), 4:9 Kanjuh (21′), 4:10 Čekol (25′), 4:11 Kanjuh (26′), 4:12 Čekol (32′), 4:13 Čekol (34′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Albona Potpićan ’98  8 (3+5); Futsal Dinamo  8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Mehić (10′), Stojak (21′), Zahtila (36′), Starčić (40′) – ALBONA POTPIĆAN ’98

CRVENI KARTON: Stojak (31′) – ALBONA POTPIĆAN ’98
Rajh (40′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …