Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo prekinuo pobjednički niz Squarea!

Futsal Dinamo prekinuo pobjednički niz Squarea!

U poslijednjem susretu 18.kola 1.HMNL, Futsal Dinamo je slavio protiv dubrovačkog Squarea, prekinuvši tako pobjednički niz “gospara”! Square je u svih 6 proljetnih kola ostvario pobjede, a kad tome dodamo pobjede u osmini-finala i četvrtfinalu kupa, dolazimo do brojke od 8 uzastopnih pobjeda Squarea, da bi danas u zagrebačkom Domu sportova pobjedničkoj seriji došao kraj. Momčad Antuna Bačića oslabljena je došla u Zagreb, bez Nebergoja, Šulića, Gašpara, Konsua, Džankovića i brazilca Pelea koji je zasigurno najviše nedostajao gostima.
Futsal Dinamo je praktički pobjedu osigurao postigavši 3 gola u 4 minute! Kanjuh je u 10.minuti iz slobodnog udarca s 12ak metara s desne strane pogodio suprotni kut neopreznog Primića i doveo “modre” u vodstvo, 1:0! U 12.minuti ponovno se trese mreža gostiju. U 3 je poteza izigrana visoko postavljena obrana gostiju, Matošević je proigrao Čekola iskosa s desne strane izlazi pred Primića i zabija mu kroz noge za 2:0! U slijedećoj minuti još je jednom izigrana obrana gostiju, a nakon lijepog prolaska Šulentića po lijevoj strani Prgometu nije bilo teško u sredini poslati loptu u nebranjenu mrežu za 3:0! Gosti se u 18.minuti vraćaju u igru kada nakon lijepog prolaska Daničića po lijevoj strani za 3:1 zabija Perić, no Futsal Dinamo je vrlo brzo uzvratio na drugoj strani. Kanjuh je lijepo prošao po desnoj strani i proigrao pred golom Matoševića koji zabija za 4:1! Pokazat će se to kasnije kao konačan omjer u susretu u kojem je domaćin zasluženo slavio, dok su gosti u oslabljenom izdanju bili tek blijeda kopija momčadi koja je sjajno igrala u dosadašnjim proljetnim nastupima.

Delegat: Željko Franić

FUTSAL DINAMO: Tomislav Hercigonja, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Marko Starčević, Karlo Maloševac, trener: Juraj Fabijanić

SQUARE: Zoran Primić, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Adriano Darrer, Andro Zarač, Matej Perić, Maro Đuraš, Bruno Sarruf Guimaraes Bruninho, Ante Daničić, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 1:0 Kanjuh (10′), 2:0 Čekol (12′), 3:0 Prgomet (13′), 3:1 Perić (18′), 4:1 Matošević (19′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo ; Square

ŽUTI KARTONI: Kanjuh (20′) – FUTSAL DINAMO; Zarač (10′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Novo Vrijeme pressicom najavilo Elitnu rundu Lige prvaka u Rusiji!

Danas je u hotelu Biokovo u Makarskoj održana press-konferencija povodom nastupa hrvatskog prvaka Novo Vrijeme …

KUP | Split uvjerljivom pobjedom u Puli izborio plasman u četvrtfinale!

Pobjedom Splita na gostovanju kod Futsal Pule doznali smo i poslijednjeg sudionika četvrtfinala kupa Hrvatske. …