Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo preokretom do trijumfa kod Alumnusa!

Futsal Dinamo preokretom do trijumfa kod Alumnusa!

U izuzetno uzbudljivom susretu odigranom u sesvetskom Jelkovcu, Futsal Dinamo je slavio protiv Alumnusa rezultatom 3:6, no konačan omjer ne sugerira neizvijesnost susreta u kojem su “modri” preokretom u poslijednjoj četvrtini susreta došli do pobjede. Alumnus je na poluvremenu imao 2:2, u nastavku 3:2, no gosti su u završnici susreta izborili samo naizgled uvjerljivu pobjedu.
Alumnus je ovim porazom ostao bez izgleda za plasman u doigravanje, te će u poslijednjem kolu odigrati susret bez rezultatskog imperativa protiv Uspinjače Gimke. Futsal Dinamo je pak ostao u igri za 2.mjesto, no nema sve u svojim rukama. Square ima 2 boda više, a u Futsal Dinamu vjeruju kako “gospari” neće slaviti u poslijednjem kolu kod Crnice, da bi pobjedom nad Universitasom došli do 2.mjesta!

Delegat: Željko Franić

ALUMNUS: Mario Modrušan, Domagoj Durlen, Ivan Matan, Dražen Ilić, Dario Markić, Hrvoje Žuvela, Luka Davidović, Ante Matan, Nikola Perković, Filip Pezelj, Dario Šestić, Saša Ledinščak, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Juraj Fabijanić

STRIJELCI: 0:1 Penava (2′), 1:1 Perković (11′), 2:1 I.Matan (18′), 2:2 Matošević (22′), 3:2 Perković (23′), 3:3 Kanjuh (33′), 3:4 Čekol (33′), 3:5 Čekol (36′), 3:6 Kanjuh (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus 12 (5+7); Futsal Dinamo 6 (3+3)

ŽUTI KARTONI: I.Matan (21′), Pezelj (23′), Šestić (27′), Modrušan (33′) – ALUMNUS
Škorić (16′), Čekol (19′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Kristian Čekol (FUTSAL DINAMO)

VIDEO | Hrvatska u Gvatemali jedini put na Svjetskom prvenstvu

Pred nama su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska će u Dubrovniku u prvom krugu …

2.HMNL-zapad | Novi Marof i Futsal Pula uvjerljivi na startu sezone

Odigrani su susreti 1.kola 2.HMNL-zapad, a uvjerljive pobjede ostvarili su Novi Marof i Futsal Pula. …