Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo slavi veliku pobjedu na Baldekinu!

Futsal Dinamo slavi veliku pobjedu na Baldekinu!

U uzbudljivom susretu odigranom na šibenskom Baldekinu, Futsal Dinamo je slavio protiv Crnice rezultatom 5:6 i zadržao vrh prvoligaške ljestvice.
Crnica je povela u 5.minuti golom Radića, a dvije minute kasnije domaćinu se pružila velika prilika iz penala, no udarac kapetana Mijata brani vratar Škorić. Mijat se prometnuo u tragičara, jer je nedugo zatim na drugoj strani pospremio loptu u vlastitu mrežu za 1:1! Kapetan domaćih u naslovnoj je ulozi i u nastavku, jer je najprije zabio za 2:1, da bi nakon izjednačujućeg zgoditka Kanjuha na samom isteku poluvremena skrivio prekršaj i ponudio gostima priliku iz akumulacije, što Grbeša koristi i zabija za prednost gostiju na poluvremenu, 2:3!
Već u prvoj minuti nastavka Penava zabija za 2:4, no Niko Škugor vrlo brzo uzvraća na drugoj strani za 3:4! Golovima Matoševića i Gagulića gosti su učinili presudan korak ka velikoj pobjedi. Prednost 3:6 doimala se nedostižnom, iako su domaći u 32.minuti golom Pavića došli na prihvatljiv zaostatak, 4:6! No dalje nije išlo. Perišić je u poslijednjoj minuti ublažio poraz zabivši za konačnih 5:6! Futsal Dinamo je na Baldekinu proslavio veliku pobjedu i učvrstio se na vrhu prvenstvene ljestvice!

Delegat: Branko Kurtaj

CRNICA: Robert Mišković, Marko Marčić, Niko Škugor, Ivan Škugor, Robert Nospak, Nikola Pavić, Ante Mijat, Tonći Ljubić, Stjepan Perišić, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Ivan Šulentić, Vito Gagulić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 1:0 Radić (5′), 1:1 ag-Mijat (8′), 2:1 Mijat (13′), 2:2 Kanjuh (16′), 2:3 Grbeša (20′), 2:4 Penava (21′), 3:4 N.Škugor (22′), 3:5 Matošević (27′), 3:6 Gagulić (30′), 4:6 Pavić (32′), 5:6 Perišić (40′)

ŽUTI KARTONI: Radić (17′), Mijat (20′) – CRNICA; Penava (7′) – FUTSAL DINAMO

Saša Tomić i Nikola Jelić sude “Ligu prvaka” u Almatyju!

Hrvatska sudačka dvojka Saša Tomić i Nikola Jelić dobila je veliku čast delegiranjem od strane …

EKSKLUZIVNO | Hrvatska reprezentacija gostuje u Ukrajini!

Hrvatska futsalska reprezentacija okupit će se krajem slijedećeg tjedna, te će gostovati u Ukrajini gdje …