Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo slavio na gostovanju u Brodu!

Futsal Dinamo slavio na gostovanju u Brodu!

Futsal Dinamo je u susretu 12.kola 1.HMNL slavio na gostovanju u Slavonskom Brodu. Momčad Miće Martića porazila je domaći Brod 035 rezultatom 2:3, a svi zgoditci postignuti su u prvih 20 minuta susreta.
Gosti su poveli već u prvoj minuti kada na dodavanje Penave za 0:1 zabija Dekanić. U 4.minuti Penava se i sam upisao u strijelce povisivši vodstvo gostiju na 0:2! Tada se bude domaći i golom Čavara na asistenciju Bundavice dolaze do 1:2! Rezultat se nije mijenjao sve do 15.minute kada Čekol osvaja loptu i u situaciji 1 na 1 savladava Konrada za 1:3! Dvije minute kasnije Bundavica vraća utakmicu u neizvijesnost zabivši za 2:3! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, no na koncu će se ispostaviti kao konačan rezultat ovog susreta. Domaćin je u nastavku preuzeo inicijativu, no na golu gostiju nesavladiv je bio Maloševac, koji se tako prometnuo u junaka pobjede Futsal Dinama na ovom neugodnom gostovanju. Zagrebački “modri” tako su osvojili vrijedna 3 boda, čime su se probili na visoko 3.mjesto prvenstvene ljestvice, uoči derbija u kojem dočekuju lidera Novo Vrijeme Apfel. Brod 035 pak ostaje na nezahvalnom 10.mjestu ljestvice, a premijerne proljetne bodove tražit će u slijedećem kolu na gostovanju kod Uspinjače-Gimke.

Delegat: Smiljko Vranić

BROD 035: Željko Konrad, Almedin Bundavica, Luka Dubac, Mario Petrović, Matej Gačić, Emilko Janković, Igor Mirković, Anto Gudelj, Mirko Soldo, Ivan Ivanagić, Luka Đerek, Matej Brkić, Goran Jurić, Dražen Čavar, Tomislav Kovačević, trener: Ivica Ćorluka

FUTSAL DINAMO: Karlo Maloševac, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Dekanić (1′), 0:2 Penava (4′), 1:2 Čavar (4′), 1:3 Čekol (15′), 2:3 Bundavica (17′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 5 (5+0); Futsal Dinamo 6 (2+4)

ŽUTI KARTONI: Šulentić (36′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Karlo Maloševac (FUTSAL DINAMO)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …