Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo u uzbudljivom dvoboju slavio protiv Splita!

Futsal Dinamo u uzbudljivom dvoboju slavio protiv Splita!

U poslijednjem susretu 8.kola 1.HMNL Futsal Dinamo je u “Ciboni” slavio protiv Splita rezultatom 5-4! U izuzetno uzbudljivom susretu Splićani su triput vodili, no na koncu su se ipak radovali zagrebački “modri”.
Split je poveo u 6.minuti kada Kirevski na dodavanje Hrstića zabija za 0-1! Na odgovor domaćih nismo dugo čekali. Već u slijedećoj minuti asistenciju pišemo Prgometu, a Mužar je strijelac za 1-1! U ritmu “gol za gol” nastavlja se i u slijedećoj minuti, kada Sučić donosi novu prednost gostima, 1-2! U 13.minuti Kanjuh zabija za novo izjednačenje, da bi svojim drugim zgoditkom Kirevski u 18.minuti donio prednost Splitu nakon prvih 20 minuta, 2-3! Ono što su gradili većim dijelom prvog poluvremena, Splićani su izgubili u samo dvije minute. Naime, Futsal Dinamo je s dva gola u dvije minute preokrenuo susret, te prednost nije ispuštao do kraja. Golovima Grbića i Gagulića domaći su poveli 4-3 u 24.minuti, no stvari se po Zagrepčane kompliciraju u 30.minuti kada je isključen Kanjuh. No ipak, s igračem više Splićani ne uspijevaju zabiti, a u 36.minuti Mužar svojim drugim zgoditkom dovodi Futsal Dinamo na prag pobjede. Splićani su do kraja tek ublažili poraz golom Sučića u 39.minuti za konačnih 5-4. Futsal Dinamo je tako ostvario novu pobjedu, dok Splićani ostaju u nezavidnjoj situaciji na dnu ljestvice, sa samo 2 osvojena boda kolo uoči zimske stanke.

Delegat: Ivan Župan

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Filip Novak, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Hrvoje Penava, Jakov Mudronja, Tomislav Hercigonja, Karlo Maloševac, trener: Alen Jukić

SPLIT: Nikola Čizmić, Jakov Hrstić, Božo Sučić, Luka Perić, Ante Ćorluka, Toni Kirevski, Alen Marić, Luka Tešija, Milan Walter Simpson, Vicko Radić, Luka Pavlović, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0-1 Kirevski (6′), 1-1 Mužar (7′), 1-2 Sučić (8′), 2-2 Kanjuh (13′), 2-3 Kirevski (18′), 3-3 Grbić (23′), 4-3 Gagulić (24′), 5-3 Mužar (36′), 5-4 Sučić (39′)

ŽUTI KARTONI: Grbić (21′), Penava (28′) – FUTSAL DINAMO
Ćorluka (26′), Kirevski (30′), Perić (33′) – SPLIT

CRVENI KARTON: Davor Kanjuh (30′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Mateo Mužar (FUTSAL DINAMO)

Novo Vrijeme Apfel u 2.poluvremenu slomilo otpor AFCU-a!

U prvom susretu 13.kola 1.HMNL Novo Vrijeme Apfel je opravdalo ulogu favorita savladavši na splitskim …

2.HMNL-jug | Raspored i najava 16.kola

U subotu i nedjelju na rasporedu su susreti 16.kola 2.HMNL-jug. 16.KOLO Datum Utakmica Vrijeme Dvorana …