Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo uvjerljiv na gostovanju kod Jesenja!

Futsal Dinamo uvjerljiv na gostovanju kod Jesenja!

U susretu 9.kola 1.HMNL Futsal Dinamo je slavio na gostovanju u Krapini porazivši Jesenje s uvjerljivih 2:6! Momčad Miće Martića bila je bolji suparnik, te je na koncu zaslužila pobjedu. Bio je ovo prvi susret u kojem je Jesenje s klupe vodio novi trener Robert Grdović koji je izostao s klupe u prošlom kolu na gostovanju u Makarskoj.
Gosti su poveli u 4.minuti kada na dodavanje Penava za 0:1 preciznim udarcem zabija Čekol. Nedugo zatim Šulentić povisuje vodstvo gostiju, a kada su Čekol i Prgomet donijeli Futsal Dinamu visokih 0:4 mnogi su već upisali bodove “modrima”. Do odmora je domaćin autogolom Grcića smanjio zaostatak, no gosti su ipak imali razloga za zadovoljstvo nakon prvih 20 minuta. U nastavku smo dugo čekali na promjenu rezultata. Igrala se 31.minuta kada Matošević na dodavanje Kanjuha zabija za 1:5, a već u slijedećoj minuti Rumbak uzvraća na suprotnoj strani za 2:5! Konačan omjer postavlja Penava na dodavanje Čekola za konačnih 2:6!
Futsal Dinamo je tako upisao drugu u nizu pobjedu u gostima, te je došao na diobu 4.mjesta na ljestvici bodovno poravnat s uspinjačom i splitskim Universitasom. Za Jesenje pak ostaju velike brige, jer ostaju prikovani za dno ljestvice sa samo 3 osvojena boda, te ostaju jedina ligaška momčad bez ostvarene pobjede u dosadašnjem dijelu natjecanja.

Delegat: Valter Siladi

JESENJE: Danijel Končevski, Dennis Krsnik, Josip Cvilko, Marko Strabić, Denis Švaljek, Renato Rumbak, Denis Gamilec, Dinko Veverec, Kristijan Osredečki, Krešo Puljek, Matija Artić, Goran Malogorski, trener: Robert Grdović

FUTSAL DINAMO: Tomislav Hercigonja, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Karlo Maloševac, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Čekol (4′), 0:2 Šulentić (6′), 0:3 Čekol (14′), 0:4 Prgomet (15′), 1:4 ag-Grcić (16′), 1:5 Matošević (31′), 2:5 Rumbak (32′), 2:6 Penava (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 6 (1+5); Futsal Dinamo 6 (5+1)

ŽUTI KARTONI: Gamilec (6′) – JESENJE

IGRAČ UTAKMICE: Kristian Čekol (FUTSAL DINAMO)

Novo Vrijeme uvjerljivom pobjedom u Brodu okrunilo sjajnu jesen!

Novo Vrijeme Apfel je u susretu 11.kola uvjerljivo slavilo u Slavonskom Brodu, okrunivši tako sjajnu …

Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Šibenska Crnica je u 11.kolu upisala šesti ovosezonski remi! Momčad Mladena Perice-Štrle s pravom krasi …