Početna | - Naslovna | Futsal Dinamo velikim preokretom do slavlja kod Squarea!

Futsal Dinamo velikim preokretom do slavlja kod Squarea!

U super-uzbudljivom susretu odigranom pred oko 1000 gledatelja u Gospinom polju, Futsal Dinamo je slavio protiv dubrovačkog Squarea rezultatom 3:4! Imali su domaći sve u svojim rukama, prednost 2:0 na poluvremenu, u nastavku i 3:0, no gosti su pokazali karakter i velikim preokretom u završnici susreta došli do vrijedne pobjede.

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Zoran Primić, Leonardo Dos Santos, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Adrijan Micevski, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Adriano Darrer, Blago Gašpar, Maro Đuraš, Alen Turuk, trener: Antun Bačić

FUTSAL DINAMO: Karlo Maloševac, Jakov Grcić, Ivan Šulentić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Matija Rajh, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 1:0 Pele (5′), 2:0 Rezo (15′), 3:0 Micevski (29′), 3:1 Kanjuh (33′), 3:2 Penava (33′), 3:3 Prgomet (37′), 3:4 Grcić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 7 (2+5); Futsal Dinamo 8 (5+3)

ŽUTI KARTONI: Gašpar (20′) – SQUARE
Penava (5′), Gagulić (8′), Čekol (30′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …